bikeportal.org.ua

Полтавська битва 2012

Полтавська битва

ПОЛОЖЕННЯ
проведення змагання «Полтавська битва», присвяченого Дню молоді
та 50-річчю Полтавського міського парку (дендропарку)

1. Загальні положення.
Змагання «Полтавська битва» належить до велосипедних перегонів категорії крос-кантрі та гонок на витривалість.

Мета та задачі гонки:
- пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких мас населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів, зміцнення дружніх стосунків та обмін досвідом між спортсменами, визначення найсильніших спортсменів-любителів Полтавщини;
- популяризація дендропарку як місця активного відпочинку молоді.

2. Організатори змагань.
Громадська організація «ВелоПолтава», за сприянням управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому, КП «Декоративні культури Полтавської міської ради».

3. Учасники змагань.
Учасники поділяються на категорії:
1. Експерти-чоловіки (віком від 18 років);
2. Експерти-жінки (віком від 18 років);
3. Любителі-чоловіки (віком від 18 років);
4. Любителі-жінки (віком від 18 років);
5. Любителі віком від 35 років

4. Допуск та реєстрація.
До участі в гонці допускаються учасники віком 18 років і старші. До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або 29 дюймів, що мають справні гальма на два колеса і пристосовані для участі в змаганнях по пересічній місцевості.
Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам.
Наявність шолома – обов’язкова!
Учасники, які не виконали цих умов, до участі не допускаються.
Учасник, помічений на трасі без шолома, ДИСКВАЛІФІКУЄТЬСЯ.
Кожний велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров’я та адекватність своїх дій протягом всієї гонки, що відображається в розписці встановленого зразка.
Забороняється виходити на старт в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, з травмами чи захворюваннями, які можуть вплинути на безпеку проходження дистанції. Кожен учасник змагань несе персональну відповідальність за стан власного здоров'я та безпеку на дистанції.
Попередня реєстрація учасників відбувається на сайті bikeportal.org.ua та на форумі fastcyclist.pl.ua, а також в день проведення змагання.
Для отримання номера учасник повинен заповнити анкету учасника змагань.
Спортсмен отримує стартовий номер, який кріпиться на руль. Для правильного фіксування результатів необхідно коректно закріпити на велосипеді стартовий номер. Після фінішу номера залишаються учасникам.
Стартовий внесок для участі в змаганнях 30грн.(при попередній реєстрації), 40грн (при реєстрації в день змагань).

5. Порядок проходження дистанції .
Дистанція змагань являє собою:
- «експерти» – 5 кіл довжиною близько 6 км з набором висоти близько 130 м. (на колі);
- «любителі» – 4 кола довжиною близько 4 км з набором висоти близько 70 м (на колі).
Пересування по трасі
Правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих гонщиків та організаторів змагань. При поломці велосипеда на дистанції, коло необхідно завершити, йдучи пішки по трасі з велосипедом.
Технічна зона (техзона)
Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. Гонщики можуть заміняти та/або ремонтувати обладнання в техзоні. Техзона організовується в біля позначки «Старт». У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від будь-кого. Учасники можуть запросити необхідну кількість людей для надання технічної допомоги , але їх допомога територіально обмежується техзоною.
Номера гонщиків
Гонщики, які знаходяться на трасі, зобов’язані мати номер (на рулі), так, щоб його бачили судді на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов’язаний перенести номер на новий велосипед перед тим, як продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред’явлення номера в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний, порваний і т.п.), гонщик, проїжджаючи біля контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.
«Зрізання»
«Зрізання» маршруту, шляхом виходу за межі траси заборонено і штрафується:
• додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин та більше, в залежності від величини зрізання);
• ДИСКВАЛІФІКАЦІЄЮ, якщо судді вбачать цілеспрямовані дії порушника з метою зайняти більш вигідне місце у фінішному протоколі.
Лідирування (слідування «на колесі»)
Лідирування дозволено тільки у випадку коли гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.
Перевага руху
Гонщики, які рухаються на велосипеді, мають перевагу над тими гонщиками, що спішилися. Гонщики, які штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх переганяють. Гонщики, які штовхають або несуть свої велосипеди, можуть переганяти тих велосипедистів які їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.
«Кругові»
Гонщики, яких переганяють на круг повинні поступатися дорогою лідерам. Ті гонщики, які переганяють повинні голосно сповістити про намір обгону, вигукнув «обходжу з права» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов’язком того хто обганяє.
Позиційна боротьба. Коли два гонщики змагаються за місце на трасі, той що лідирує не зобов’язаний поступатися позицією (за винятком «кругових»). Тим не менш, заборонені різкі зміни траєкторії руху того кого обганяють та будь-які доторки (тілом або частинами велосипеда) з метою зашкодити руху. Той хто обганяє,в свою чергу, повинен забезпечити безпечність свого маневру.
Неспортивна поведінка
Небезпечна їзда, використання нецензурних виразів та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях і дискваліфікації. Міра покарання у кожному окремому випадку визначається суддями.
Вода та харчування
Вода та харчування можуть бути надані гонщикам будь-ким у будь-якому місці траси. Тим не менш, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам при прийманні води та харчів. Розкидання упаковок, обгорток і тари заборонено.

8. Форс-мажор

У випадку форс-мажорних обставин (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути зупинена. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється по результатам на момент прийняття рішення про зупинку змагання.

9. Фінансування
Придбання грамот (дипломів), медалей за рахунок управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.
Призи від спонсорів.

10. Нагородження.
Учасники, які зайняли 1-3 місце в кожній категорії нагороджуються дипломами і призами. Учасники, які зайняли 1-10 місце в кожній категорії нагороджуються дипломами.

Регламент проведення змагань.
Дата – 23 червня (субота) 2012 р.
Місце – Полтавський міський парк (дендропарк)
Початок реєстрації учасників – 09:00
Відкриття змагань, показ траси – 10:00
Старт першої категорії – 11:00
Нагородження – по закінченню гонки.Запрошуємо всіх небайдужих прийняти участь в гонці в наступних категоріях:
1. Експерти-чоловіки (віком від 18 років);
2. Експерти-жінки (віком від 18 років);
3. Любителі-чоловіки (віком від 18 років);
4. Любителі-жінки (віком від 18 років);
5. Любителі віком від 35 років

Дата проведення: 23.06.2012, субота
Місце проведення: Полтавський міський парк (Дендропарк)
Початок реєстрації учасників: 09:00
Відкриття змагань, показ траси: 10:00
Старт першої категорії: 11:00
 

Комментарии 

 
#1 google bot 17.06.2012 19:23
как до вас с Киева можно добраться?
 
 
#2 degre 17.06.2012 19:42
Цитирую google bot:
как до вас с Киева можно добраться?

Поезда, автобусы, машины.
Как Вам удобнее?
 
 
#3 Arowlander 17.06.2012 22:50
Предлагаю ребятам, возрастом 16+ предварительно регистрироваться здесь в комментариях, или на сайте http://fastcyclist.pl.ua/forum/17-1631-1#59397

Если наберется больше 5 человек, будет смысл сделать категорию "Юниоры" с 3 кругами любительской трассы, со стартом спустя пару минут после любителей.
 
 
#4 google bot 17.06.2012 23:09
Цитирую degre:
Цитирую google bot:
как до вас с Киева можно добраться?

Поезда, автобусы, машины.
Как Вам удобнее?

А электрички есть?
 
 
#5 Rusbergam 18.06.2012 10:38
Цитирую google bot:
Цитирую degre:
Цитирую google bot:
как до вас с Киева можно добраться?

Поезда, автобусы, машины.
Как Вам удобнее?

А электрички есть?

http://www.uz.gov.ua/passengers/timetables/?from_station=22000&to_station=22580&time_from=00&time_to=24&by_route=%D0%9F%D0%BE%D1%88%D1%83%D0%BA
 
 
#6 mrStranger 20.06.2012 21:34
Как добираться до места старта от ЖД станции или Автовокзала?
 
 
#7 Iluxa 20.06.2012 23:15
Думаю по GPS
 
 
#8 SkyFuZ 20.06.2012 23:18
http://maps.yandex.ua/?rt=34.592007%2C49.582217~34.536515%2C49.624725&via=&sll=34.560617%2C49.602388&sspn=0.161362%2C0.085237&rtm=atm&ll=34.560617%2C49.602388&spn=0.161362%2C0.085237&z=13&l=map%2Cstv
На велике 30 мин отсилы ничёЮ дажэ если заблудимся у любого прохожего спросим где дендропарк
 
 
#9 Arowlander 21.06.2012 01:20
Цитирую mrStranger:
Как добираться до места старта от ЖД станции или Автовокзала?

Цитирую SkyFuZ:
На велике 30 мин отсилы ничёЮ дажэ если заблудимся у любого прохожего спросим где дендропарк :-)

Кстати да
Но лучше Вот так maps.yandex.ua/-/CRVZZQ4I Прямо к стартовой поляне
или так http://maps.yandex.ua/-/CRVZ6MMx (там чуть не дорисована прямая, на яндексе дорога не обновлена)

но по 1-му трэку некоторые красивые места города видно (желательно через "Солнечный парк" проехать, и потом по камянке до корпусного парка и дальше по маршруту - меньше машин, больше красивостей )

А во сколько приезжаете? Мог бы встретить/провести, живу недалеко, но не уверен смогу ли по времени (разметку трассы успеть осмотреть/доразметить надо ещё)
 
 
#10 mrStranger 21.06.2012 23:08
Цитата:
А во сколько приезжаете? Мог бы встретить/провести, живу недалеко, но не уверен смогу ли по времени (разметку трассы успеть осмотреть/доразметить надо ещё)

В 7:50 приезжаем
 
 
#11 Arowlander 22.06.2012 23:03
Цитирую mrStranger:
Цитата:
А во сколько приезжаете? Мог бы встретить/провести, живу недалеко, но не уверен смогу ли по времени (разметку трассы успеть осмотреть/доразметить надо ещё)

В 7:50 приезжаем

Хм, тогда думаю смогу встретить и провести, мой контакт - о66.14.оо.515 о93.47о.5о.82 (Ярослав).
Постараюсь в 7.50 быть на ЮЖД.
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Найближчі гонки

26.05.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 2.4536399841309