bikeportal.org.ua

XC Bikeshop. Закрытие сезона. 2013

Положение

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ! ГОНКА ОТМЕНЯЕТСЯ. К СОЖАЛЕНИЮ ГЛ. СУДЬЯ АЛЕКСАНДР ЕВГЕНЬЕВИЧ ПО СОСТОЯНИЮ ЗДОРОВЬЯ НЕ СМОЖЕТ РАСЧИСТИТЬ И РАЗМЕТИТЬ ТРАССУ. ОРГАНИЗАТОРЫ ПРИНОСЯТ СВОИ ИЗВИНЕНИЯ. ЖДЕМ ВАС НА ВЕСЕННЕМ СТАРТЕ.

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення вiдкриття сезону XC Bikeshop 05.10.2013
м. Новомосковськ .

IMG_1559_1 IMG_1559_1

1. Мета завдання
1.1. Змагання проводяться з метою:
- визначення найсильніших спортсменів;
- залучення молоді, осіб середнього та старшого віку до систематичних занять велоспортом;
- пропаганда здорового способу життя серед населення.

2. Місце і час проведення
2.1. Крос-кантрі проводяться у місті Новомосковську, Марьяновская гора.
Регистрація з 09-30 до 10-30
Просмотровий круг з 10-40 до 11-00
Святкове відкриття кросу 13.04.2013 р. о 11-10
Старт Девушки о 11-20
Старт Ветераны 40+ о 11-22
Старт Любители о 12-30
Старт Эксперты о 13-30 або 14-00

Нагородження о 16-00

3. Керівництво змаганнями
3.1. Загальне керівництво кросом, його підготовку та проведення здійснює оргкомітет. Головний суддя змагань Пасицельский О. Є. Головний хронометрист Хренов В. Судья на старте Пасицельска Н. Ю.

4. Дистанція та групи учасників
4.1. Змагання проводяться на дистанціях:
ЭКСПЕРТЫ 8 кругов по 3 км время 1:30-1:40
ЛЮБИТЕЛИ 6 кругов время 50-60 хвл
ВЕТЕРАНЫ 40+ 5 кругов время 50-60 хвл
ДЕВУШКИ 5 кругов время 50-60 хвл

4.2. Оргкомітет може змiнити кiлькiсть кругiв. Стартове вишиковування по рейтингу.
4.3. Після стартової побудови суддья оповістить номери і прізвища учасників. Учасники не підтвердили своєї присутності на стартовій побудові - до старту не допускаються.

5. Учасники змагань
5.1. До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі, що мают підготовку; належну екіпіровку (шолом), технічно справний велосипед с розмIрами колес 26", 28", 29" з працюючими ручними гальмами. Оргкомiтет залишає за собою право на недопуск учасника, велосипед якого не задовольняє технiчним вимогам. Учасник, на трасi без шолома – ДИСКВАЛІФІКУЄТЬСЯ.
5.2. Стартовий внесок 40грн, для дiвчат 20грн, для дiтей безкоштовно.
5.3. УЧАСТНИКИ БУДУТ ЗАСТРАХОВАНЫ НА СТАРТЕ ВО ВРЕМЯ РЕГИСТРАЦИИ. ПРИ ОТКАЗЕ ОТ СТРАХОВКИ УЧАСТНИК НЕ БУДЕТ ДОПУЩЕН НА СТАРТ. Страховаться участник будет за счет стартового взноса. Для страховки нужены

-Прізвище Ім'я По батькові
-Точна адреса
-Дата народження
-IНН

5.4. Учасники змагань, яким немає 18 років, повинні мати з собою копію свідоцтва про народження, з письмовим дозволом батьків.
5.5. Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я і адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що відбивається в підписуваній їм розписці встановленого зразка. Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Попередня реєстрація здійснюється на сайті http://bikeportal.org.ua . Для здобуття номера учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.
5.6. Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право зажадати пред'явити номер у будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і тому подібне), гонщик, проїжджаючи мимо контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.
5.7. Після реєстрації кожен учасник отримує комплект харчування. Впродовж всієї гонки буде організована роздача гарячого чаю. Так само буде організовано продаж їжі.

6. Порядок проходження дистанції
6.1. Після старту гонщики проходят по дистанції певну організаторами кількість кругів. Старт круга закривається в разі проходження фінішу гонки лідером відповідної категорії. Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається по кількості пройденних повних кругів і часу, витраченій на їх проходження.
6.2. Правилами змагань дозволено пересування по трасі лише офіційно зареєстрованих гонщиків і організаторів змагань. Рух здійснюється строго у визначеному організаторами напрямі.
6.3. "Зрізання" маршруту, шляхом виходу за межі траси строгий заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або ДИСКВАЛІФІКАЦІЄЮ, залежно від тяжкостi провини. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках - якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати жодних переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.
6.4. Лідирування дозволене, але лише в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонене.
6.5. Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, що спішилися. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проєзжаємой частини траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху.
6.6. Гонщики, що обганяються на круг повинні поступатися дорогою лідерам. Ті, що обганяють повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, що обганяє.
6.7. Коли два гонщики борються за місце на трасі, той, що лідирує не зобов'язаний поступатися позицією що обганяє (за винятком «кругів»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху що обганяється і будь-які торкання (тілом або частямі велосипеда), з метою перешкодити руху. Що обганяє, у свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.
6.8. Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи і інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для запобігання, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.
6.9. Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і живлення. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

7. Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
7.1.Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоне учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції, гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і заміну частин велосипеда . При цьому гонщик і його помічники не повинні надавати перешкод іншим гонщикам. Не виконання цієї умови може спричинити запобігання і штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Окрім цього на дистанції в місцях живлення можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент і допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.

8. Нагородження
8.1. Учасники, що посіли I, II, III місця в абсолютній першості на дистанціях, нагороджуються грамотами, медалями та цінними призами оргкомітету. Мiсця з IV по X в категорii Любители нагороджуються грамотами. Учасник, що зайняв призові місця у двох категоріях, нагороджується цінними призами тільки в тій, в якій був зареєстрований попередньо.

9. Фінансування
9.1. Витрати на організацію і проведення змагань за рахунок Новомосковської федерації велоспорту. Президент Пасицельский О. Є.
9.2. Витрати на нагородження переможців за призові місця - за рахунок магазину ВЕЛО та магазину Bikeshop.
9.3. Витрати на оплату суддів, оплата медичного персоналу, виготовлення номерiв за рахунок внескiв.
9.4. Інформаційна підтримка – Інтернет магазин www.bikeshop.dp.ua, bikeportal.org.ua

10. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

10.1. В разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і так далі), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. В цьому випадку, фінальний протокол оформляється по результатах на момент ухвалення рішення про відміну.

Как добраться


IMG_1774aa IMG_1774aa

IMG_2050aa IMG_2050aa

Дане положення є офіційним запрошенням на змагання. Оргкомітет.

 

Комментарии 

 
#1 Kardan 17.09.2013 08:19
Мда! Страховка обов*язкова! А, яка компанія страхує?
5.2. Стартовий внесок 40грн, для ДІВЧАТ 20грн-- Дискримінація якась! А студентам, чому знижку не зробили?
 
 
+1 #2 irinablue 17.09.2013 12:01
а если у меня уже есть действующая страховка (делала на 3 месяца, чтобы перед каждыми соревнованиями не бегать в страховую) - я могу просто заплатить стартовый взнос и участвовать?
 
 
+1 #3 Anna 20.09.2013 11:21
Цитирую Геолог:
Мда! Страховка обов*язкова! А, яка компанія страхує?
5.2. Стартовий внесок 40грн, для ДІВЧАТ 20грн-- Дискримінація якась! А студентам, чому знижку не зробили?

Планируем страховаться в ТАС. Почему дискриминация? Девушек участниц немного - их надо беречь и любить. Стартовый взнос минимальный и сумма не меняется много лет - за его счет оплачиваем стартовые номера, комплект питания, страховой взнос, оплату судьям и медику. Надеюсь, я ответила на вопрос почему нет скидок))))))
 
 
#4 Anna 20.09.2013 11:23
Цитирую irinablue:
а если у меня уже есть действующая страховка (делала на 3 месяца, чтобы перед каждыми соревнованиями не бегать в страховую) - я могу просто заплатить стартовый взнос и участвовать?


Да, конечно. Тем, участникам которые имеют спортивную страховку дополнительную можно не оформлять. Предъявите при регистрации копию страховки и получите стартовый номер.
 
 
+1 #5 helg 23.09.2013 09:47
Поправьте меня если я неправильно понял. Для того чтобы застраховаться нужно принести с собой копию паспорта и копию ИНН +40грн?
 
 
#6 Kardan 23.09.2013 19:29
Хтось, може поділитись копією страховки, я собі відфотошоплю
 
 
#7 vak 23.09.2013 20:17
Цитирую Геолог:
Хтось, може поділитись копією страховки, я собі відфотошоплю :roll:

зачем фотошопить?
ну вроде ж Аня доступно написала:
стоимость страховки входит в стартовый взнос
все что нужно, чтобы получить страховку - это или заполнить полностью верной информацией регистрационную форму, или прийти на старт с ИНН и паспортными данными...
 
 
+1 #8 Anna 24.09.2013 17:46
Цитирую helg:
Поправьте меня если я неправильно понял. Для того чтобы застраховаться нужно принести с собой копию паспорта и копию ИНН +40грн?


Для страховки нужны ваши Фамилия Имя Отчество, точный адрес, дата рождения (с ваших слов), и ваш ИНН. Ксерокопия паспорта не нужна. И стартовый взнос как обычно.
 
 
+1 #9 Irvin 26.09.2013 09:20
А что с разметкой на трассе?
 
 
-1 #10 Anna 28.09.2013 10:51
Цитирую Irvin:
А что с разметкой на трассе?


Читайте новость выше(((((((
 
 
#11 Irvin 28.09.2013 13:52
Цитирую Anna:
Цитирую Irvin:
А что с разметкой на трассе?


Читайте новость выше(((((((Скорейшего выздоровления!
 
 
#12 helg 30.09.2013 20:29
Неужели больше некому разметить трассу и заменить судью. Все так плохо?
 
 
#13 Anna 01.10.2013 12:58
Цитирую helg:
Неужели больше некому разметить трассу и заменить судью. Все так плохо? :-?


Организацией гонки занимаются на месте два человека. Да, есть помощники, но их нужно организовать и проконтролировать. Разметка и расчистка трассы очень серьезное занятие и за нее мы отвечаем перед участниками.
 

Інформація

XC Bikeshop. Закрытие сезона. 2013
05.10.2013
Новомосковск
Положение
Регистрация
Список зарегистрированных (19)
Схема проезда
Промо-видео
Опрос Еда на XC Bikeshop Закрытие сезона 2013
Новомосковск
bikeportal.media:
Фото та відео
bikeportal.votes:
Голосування учасників
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників
bikeportal.reports:
Звіти учасників

коротке посилання на положення гонки:
mtb.bikeportal.org.ua/2332
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Найближчі гонки

14.06.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.35935211181641