bikeportal.org.ua

XCO "Сахарок - 2015"

Положення

м. Вінниця
Змагання з дисципліни крос-кантрі (XCO) "Сахарок"
5 липня 2015р.

Сахарок 2015. Вінниця. Змагання у форматі XCO

Промо-відео від Lisorub:

 

1. Загальні положення

Змагання Сахарок відносяться до велосипедних змагань категорії крос-кантрі.

Цілі і завдання змагань - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів і виявлення найсильніших спортсменів-аматорів України.

2. Змагання проходять за підтримки:

Магазин ВелоЛіга

 

Загальне керівництво і організацію гонки здійснює команда VinTEAM.

Фінансування здійснюється за рахунок капіталовкладень організаторів, спонсорів та стартових внесків.

Технічне забезпечення хронометражу та суддівства забезпечує бригада VinTEAM.

Розділ гонки на сайті bikeportal.org.ua
Обговорення на форумі bikeportal.org.ua

Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

3. Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка

Місце і час проведення

Гонка проводиться в місті Вінниця, лісовий масив Сабарів 5 липня 2015р. (05.07.2015)
GPS-координати точки старту: 49°11,428'N, 28°27,65'E


СХЕМА ТРАСИ, ВИСОТНИЙ ПРОФІЛЬ:

Траса для всіх категорій однакова!
 

Схема проїзду до місця старту


Розпорядок гонки

09:00-11:00 - реєстрація;
10:30-11:00 - відкриття гонки, передстартовий брифінг;

Старти категорій:

11:00 - "Чоловіки Open"

11:02 - "Чоловіки 30+"
11:04 - "Чоловіки 40+"
11:06 - "Жінки"

16:00 - Нагородження

У разі якщо кількість зареєстрованих перевищить певний ліміт, буде організовано два незалежних по часу заїзди, про що буде остаточно відомо після закінчення попередньої реєстрації на сайті.

4. Допуск до участі у велогонці

До участі в у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. Особи, які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі з дозволу батьків / опікунів: або в разі присутності на гонці одного з батьків, або при наявності розписки від батьків / опікунів та ксерокопії паспортів батьків / опікунів.
Скачати: Скачать этот файл (Расписка от родителей.doc)Расписка от родителей.doc
До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28, 27,5 або 29 дюймів, що мають справні гальма на обидва колеса і пристосовані для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язкова. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, ДИСКВАЛІФІКУЄТЬСЯ.
Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції.
Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2015 року, а не по фактичному віку на день проведення змагань.


5. Попередня реєстрація

Попередня реєстрація на гонку і іменний номер визначається на сайті bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації: 01.07.2015.

Попередня реєстрація: http://bikeportal.org.ua_реєстрація

Список зареєстрованих: http://bikeportal.org.ua_зареєстровані

 

6. Стартовий внесок

- при попередній реєстрації на сайті до 1 липня - 100грн;

- без попередньої реєстрації на сайті - 150грн.


7. Категорії учасників

1. Чоловіки Open
Чоловіки віком більше 18 років. Тривалість заїзду 6 кіл

2. Жінки
Жінки віком більше 18 років. Тривалість заїзду 4 кола

3. Чоловіки 30+
Чоловіки віком від 30 до 39 років. Тривалість заїзду 5 кіл

4. Чоловіки 40+
Чоловіки віком від 40 років і старше. Тривалість заїзду 4 кола


8. Порядок проходження дистанції

Після старту гонщики проходять певний для кожної категорії організаторами кількість кіл дистанції, в кінці кожного кола перетинаючи лінію страт-фініш. Кількість кіл визначено заздалегідь.

Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш.
Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Зійшов в гонці вважається учасник, який завершив гонку до фінішу лідера.

Порядок старту

Старт усіх категорій - загальний, з гандикапом в 2 хвилини між категоріями. Залежно від кількості учасників, можливий поділ на два окремих за часом заїзди. Кількість заїздів буде оголошено після закінчення попередньої реєстрації.

Орієнтовний порядок старту:
1) Чоловіки Open
2) Чоловіки 30+
3) Чоловіки 40+
4) Жінки

 

Оголошення про старт кожної категорії робиться за 1 хвилину, 30 секунд і 15 секунд. Суддя на старті дає старт між 15 і 0 секундою за допомогою свистка, гудка або стартового пістолета. У разі фальстарту, проводиться рестарт і перепостроеніе гонщиків. Гонщик допустив фальстарт отримує попередження і стає в кінець колони стартують. Після старту заїздів правилами змагань дозволено пересування по трасі лише офіційно зареєстрованих у даному заїзді гонщиків і організаторів змагань. Рух по трасі здійснюється строго в певному організаторами напрямку.


  • Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоне учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції, гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і / або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні чинити перешкод іншим гонщикам. Не виконання цієї умови може спричинити попередження та / або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин та інструменту. Запчастини, інструмент та допомогу на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.

  • Номери гонщиків
Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб його було видно суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер у будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

  • "Зрізання"
"Зрізання" маршруту, шляхом виходу за межі траси строгий заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікації, залежно від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках - якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати жодних переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

  • Лідирування (слідування «на колесі»)
Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.
  • Перевага руху
Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над поспішає гонщиками. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджає частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти їдуть велосипедистів, якщо вони не створюють перешкоди руху.
  • «Колові»
Гонщики, які обганяються на коло повинні поступатися дорогою лідерам. Обганяючі повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком обганяючого.

  • Позиційна боротьба
Коли два гонщики борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією обганяючому (за винятком «кругових»). Тим не менш, заборонені різка зміна траєкторії руху обгоняємого і будь-які штовхання (тілом або частинами велосипеда), з метою перешкодження руху. Обганяючий, у свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.
  • Спортивна поведінка
Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи і інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.

  • Вода та харчування
Вода та харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Тим не менш, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

9. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

10. Нагородження

Учасники, які посіли з 1 по 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями. Учасники, які посіли з 1 по 3 місце в кожній категорії, нагороджуються пам'ятними дипломами.

Контакти організаторів:

Тодорчак Александр 097 139 66 30

 

Комментарии 

 
#1 cristal 19.02.2015 23:47
ай Санек красавчек !!
хотим поехать, обязательно. трасса очень понравилась в прошлом году

Молодцы, так держать.
 
 
#2 saniaMTB 20.02.2015 00:09
Цитирую cristal:
ай Санек красавчек !!
хотим поехать, обязательно. трасса очень понравилась в прошлом году

Молодцы, так держать.

Дякую,але по доповіді нашого сусаніна ви і половини не бачили
З радістю чекаємо в гості
 
 
#3 Бант 20.02.2015 10:25
ябывдул
 
 
#4 cristal 02.05.2015 14:57
что известно по гонке ?
состоится ?
 
 
#5 saniaMTB 02.05.2015 16:18
Цитирую cristal:
что известно по гонке ?
состоится ? ;-)

Все буде Траса повністю готова.(Доречі ЛКУ траса теж готова)Якщо є бажання покатати-прикатати велкам покажем,розкажем Трохи пізніше викладемо звіт по трасі.
 
 
#6 SaNcho 25.05.2015 23:00
В виннице самая крутая трсасса! Постараюсь приехать
 
 
#7 Киря 19.06.2015 12:22
Додано трек траси.
 
 
#8 domani_tz_qi 25.06.2015 10:16
не зовсім скромне питання) -
а хто зможе зустріти мене на ж/д і провести до старту.
приїхаю зі сторони Проскурова в день змагань - 8/36.
 
 
#9 Киря 25.06.2015 12:43
Додав трек доїзду від залізничного вокзалу до місця старту. Там буквально на 2 поворота складніше ніж на ДС. http://www.gpsies.com/map.do?fileId=mwepegswqriatimi
Доречі по цьому треку автомобілем можна доїхати тільки до дамби на р.Буг а далі пару сотенть метрів до місця старту.

Про зустріти/провести буде більш ясно ближче до старту, думаю волонтера знайдемо за великої необхідності.
 
 
#10 Messer18 25.06.2015 14:35
чи не легше добиратись через старе місто ?)
Якщо що, то підписуюсь в тему "волонтери-добровольці, які можуть зустріти біля ж/д вокзалу і провести до місця старту" якщо звичайно на мене комета не впаде
 
 
#11 Бант 25.06.2015 15:15
А машиною з якого боку краще під*їхати?
 
 
#12 eugene_dg 26.06.2015 12:25
Машиною, буде краще по треку. Але доведеться залишити її на правому березі (на дамбу заїзду нема).
Від дамби до стартової 500 м.

Може і знайдемо якусь більш-менш придатну дорогу прямо до стартової, бо ті шо я знаю, трохи екстремальні)
 
 
#13 eugene_dg 26.06.2015 13:25
UPD
Ось трек машиною якщо їхати з столиці) Але теж до дамби:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=rbsafwpsbkizlxvq

Бо трек в положенні - велосипед онлі, через центр рух заборонено машинам.
 
 
+1 #14 Дюха 29.06.2015 00:55
Ребятки, гонка планируется при таком количестве участников?)
 
 
+1 #15 saniaMTB 29.06.2015 01:03
Цитирую Дюха:
Ребятки, гонка планируется при таком количестве участников?)

Звичайно.Головне не кількість,а якість
 
 
#16 DiWolf 02.07.2015 09:04
Очень хотел к вам приехать, но не подучиться. С финансами совсем плохо. Снемите с регистрации...
 
 
#17 Киря 02.07.2015 10:20
Цитирую DiWolf:
Очень хотел к вам приехать, но не подучиться. С финансами совсем плохо. Снемите с регистрации...

Трошки пізно, іменний номерок вже відправлено у друк в друкарню
 
 
-1 #18 DiWolf 02.07.2015 23:39
Цитирую Киря:
Цитирую DiWolf:
Очень хотел к вам приехать, но не подучиться. С финансами совсем плохо. Снемите с регистрации...

Трошки пізно, іменний номерок вже відправлено у друк в друкарню :)


Ну простите 3(
Если что, пришлите в Киев. Вместе с флягой, которая на ЛКУ потерялась)
 
 
#19 AndrewS82 04.07.2015 06:21
Подскажите,плиз, сегодня разметка уже есть? Если нет - кто-то сможет показать трассу в районе 11- 12 часов?
 
 
#20 eugene_dg 04.07.2015 06:38
С 11-12 часов будет подготавливаться трасса. Будем на месте, так что без проблем покажем.
 
 
#21 Киря 04.07.2015 11:14
Цитирую AndrewS82:
Подскажите,плиз, сегодня разметка уже есть? Если нет - кто-то сможет показать трассу в районе 11- 12 часов?

Твого номера телефону в профілі немає. А з тим номером що вказано при реєстрації якась "лажа" :(
 
 
#22 AndrewS82 04.07.2015 18:21
Цитирую Киря:
Цитирую AndrewS82:
Подскажите,плиз, сегодня разметка уже есть? Если нет - кто-то сможет показать трассу в районе 11- 12 часов?

Твого номера телефону в профілі немає. А з тим номером що вказано при реєстрації якась "лажа" :(

После просмотра трассы у меня уже нет телефона. Отправил телеграмму домой :"Алярм , срочно высылайте 32 звезду!"
 
 
#23 AndrewS82 04.07.2015 21:25
Возьмите,плиз, завтра на стартовую съемник касеты - раскрутилась гайка касеты, надо закрутить.
 

Інформація

XCO "Сахарок - 2015"
05.07.2015
Вінниця, лісовий масив Сабарів
Положення
Обговороння на форумі bikeportal
Регистрация
Список зарегистрированных (29)
Доїзд до старту від залвокзалу
Результаты (23)
bikeportal.media:
Фото та відео (12)
bikeportal.votes:
Голосування учасників (4 / 9.6)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників (5)
bikeportal.reports:
Звіти учасників (4)

коротке посилання на положення гонки:
mtb.bikeportal.org.ua/3248
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Найближчі гонки

14.06.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.61740922927856