bikeportal.org.ua

Велоперегони "ПДН - Пан" 2015

Положення про змагання

29 серпня 2015 року (субота) в Парку Дружби Народів(ПДН) відбудуться аматорські велоперегони з маунтенбайку «ПДН-Пан - 2015»!

«ПДН – Пан» - перегони по широких ланах в агресивному стилі з застосуванням елементів бойового гопаку!

Щиро запрошуємо всіх взяти участь та підтримати учасників велоперегонів!!!

Траса технічно нескладна, недовга, підходить для велосипедистів будь-якого рівня тренованості і спритності!

 

На нас чекають: спілкування з однодумцями, спортивний азарт і цікава боротьба, мальовничі поля, усміхнені обличчя найкрасивіших у світі українських дівчат, традиційні забави та конкурси!

Всіх напоїмо чистою, смачною водою та трохи підгодуємо!

Приходьте, зробимо свято разом!

Дресс-код схвалюється: яскравий український стиль, барвистий етно, народні мотиви й елементи!

 

1. Загальні положення.

Велоперегони «ПДН-Пан - 2015» є аматорськими велоперегонами з маунтенбайку.

Завдання велоперегонів - пропаганда здорового способу життя і велосипедного спорту серед широких верств населення, популяризація та розвиток аматорського велоспорту в Україні, як видовищного виду спорту, пропаганда екологічно чистого виду транспорту та виявлення найсильніших гонщиків.

Організатори мають за мету залучення дітей та батьків до регулярних занять фізичною культурою і спортом, активного відпочинку, здорового способу життя, залучення уваги громадськості до безпеки дітей та дорослих під час велопрогулянок в літній сезон, формування традицій активного сімейного відпочинку.

Організатори — оргкомітет велоперегонів

Головний суддя — Давиденко Павло

Голова оргкомітету велоперегонів — Шаповалова Марина

 

2. Місце і строки проведення.

Велоперегони будуть проводитися 29 серпня 2015 року в Парку Дружби Народів. (Стартова галявина знаходиться в 500 метрах на північ від Московського мосту)

Старт перегонів о 11-00.

Траса - коло довжиною 6,85 км

Трек траси: http://www.strava.com/activities/170825152?fb_action_ids=676523159091495&fb_action_types=fitness.bikes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B632018166893991%5D&action_type_map=%5B%22fitness.bikes%22%5D&action_ref_map=%5B%5D

http://connect.garmin.com/activity/549323604

Базовий табір гонки (точка старту): Latitude: 50°29'54.91"N Longtitude:  30°32'35.11"E

Розклад:

Реєстрація розпочнеться о 9:00;

Закінчення реєстрації — 10:30;

Передстартовий брифінг – 10:45;

Старт всіх категорій — 11:00.

Порядок старту учасників описано у відповідному розділі даного Положення.

Старт категорії «Діти» - 12:30 (орієнтовно),  після фінішу основних категорій.

Оголошення результатів та нагородження — орієнтовно 14:00.

 

3. Категорії учасників.

- Чоловіки (16+);

- Чоловіки «майстри» (30+);

- Чоловіки «експерти» (40+);

- Чоловіки «супер-експерти» (50+);

- Жінки;

- Жінки «майстрині» (30+);


- Діти основна траса (від 7 до 16 років);

- Діти малий круг (від 2 до 6ти років);
Увага! Діти за бажанням можуть їхати по основній трасі (загальний старт на останній хвилині – після всіх), чи коротку трасу (~500м)

Залік в усіх категоріях особистий.

 

4. Допуск до участі в змаганнях.

Учасники молодші 18 років до перегонів допускаються після надання письмового дозволу від батьків на участь в змаганні. Наявність шолома - обов"язкова. До участі у змаганнях допускаються особи віком від 18 років зі справним велосипедом, справними гальмами на кожному колесі та велосипедним шоломом, який обов’язко має бути застібнутий. Обмежень щодо типу велосипеда немає.

Організатори не мають технічної можливості перевірити справність велосипеда кожного учасника велоперегонів, за стан та справність велосипеда кожен учасник несе особисту відповідальність.

Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях або дискваліфікувати учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам, а також за порушення положень проведення велоперегонів чи невиконання вимог судді.

Всі учасники велоперегонів повинні мати: медичну довідку про стан здоров’я (оригінал), та спортивну страховку від нещасного випадку, діючу на дату перегонів.

При отриманні номеру, учасник велоперегонів повинен віддати розписку про ознайомлення з положеннями змагань «ПДН-Пан - 2015», усвідомлення ризиків та взяття відповідальності на себе за всі можливі наслідки від участі у змаганні, а також учасник повинен мати при собі та пред’явити суддям медичну довідку про стан здоров’я.

Організатори велоперегонів не мають технічної можливості перевірити і оцінити достовірність документу медичного закладу, а також перевірити наявність і вірність спортивної страховки на перегонах.

 

5. Особиста відповідальність.

Кожен зареєстрований учасник перегонів особисто відповідає за технічний стан свого велосипеду, стан свого здоров'я, свої дії, а також адекватність поведінки під час велоперегонів. У випадку отримання учасником перегонів травми внаслідок нещасного випадку, своєї помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншим(и) учасником(и) перегонів, технічної несправності велосипеда або через стан здоров'я, такий учасник несе персональну відповідальність за наслідки можливої травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки, тощо, при цьому матеріальне відшкодування не здійснюється (за виключенням страхових виплат при наявності страховки), а також учасники та/або їх родичі (не пред’являють претензій).

 

6. Порядок реєстрації.

Попередня реєстрація учасників ведеться  на сайтi bikeportal.com.ua:

Список зареєстрованих:

Попередня реєстрація на bikeportal.com.ua закінчується о 18-00 25 серпня (вівторок).

Попередній стартовий протокол буде розміщений на bikeportal.com.ua 27 серпня (четвер).

Також можна зареєструватися в день перегонів на місці старту: початок о 9-30, закінчення реєстрації - о 10-45.

 

Добровільний стартовий внесок складає: 100 грн. при попередній реєстрації на сайті за умови онлайн оплати на інтернет-сайті bikeportal.org.ua., 150 грн. - при реєстрації в день перегонів на стартовій галявині. Стартовий внесок для категорії "Діти" складає 50 грн. Ліміт категорії «Діти» складає 50 осіб.

Для членів Київської міської федерація велосипедного спорту – власників картки аматора, знижка на стартовий внесок складає 10%, окрім тих, хто реєструється на стартовій поляні в день перегонів, без попередньої реєстрації. В профілі необхідно перевiрити інформацію, що стосується картки аматора.

При отриманні номеру, учасник велоперегонів повинен віддати розписку про усвідомлення ризиків та взяття відповідальності на себе за можливі негативні наслідки від участі у змаганні.

За свій стартовий внесок учасники отримують:

• Участь в наймасовіших аматорський велоперегонах м. Києва;

• Стартовий номер учасника змагань;

• Питну воду, чай, печиво, тощо;

• Чергування/обслуговування кваліфікованої карети швидкої медичної допомоги;

• Участь у конкурсах, лотереї і можливість виграти призи;

• Переможці і призери отримують медалі, грамоти, подарунки;

• Незабутню атмосферу спілкування та змагання!

 

7. Попередній перегляд траси.

Траса буде розмічена сигнальною стрічкою в день перегонів до 10:00. Всі бажаючі мають змогу подивитися трасу перед стартом.

Попередній перегляд траси відбудеться за наявності бажаючих. Про час проведення попереднього перегляду буде повідомлено у відповідній темі форуму bikeportal.org.ua .

 

8. Порядок старту.

Старт здійснюється по 4 учасники (четвірки) з інтервалом до однієї хвилини. Місце учасника на старті визначається жеребкуванням.

Початок старту четвірок сформованих з учасників категорій "Чоловіки 16+", "Чоловіки <майстри> 30+", "Чоловіки <експерти> 40+", «Чоловіки <супер-експерти> 50+, "Жінки", "Жінки <майстрині> 30+" стартують о 11-00.

Після фінішу четвірок відбувається старт категорії "Діти" по малому колу, орієнтовно о 12-30.

 

9. Порядок проходження дистанції.

Дистанція змагань для всіх категорій, окрім категорії "Діти", має довжину 6,9 км. *Для категорії "Діти" траса являє собою коло довжиною до 500 метрів вздовж "стартової алеї".

Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У випадку заміни велосипеда спортсмен зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед.

Під час проходження дистанції забороняється:

- «зрізання» траси. У випадку виходу за розмітку траси, учасник повинен повернутись на трасу у тій самій точці, де він її перетнув;

- неспортивна боротьба;

- пересування на велосипеді у незастібнутому на голові шоломі;

- пересування по трасі з неохайно закріпленим номером;

- заважати обгону зі сторони інших учасників.

У випадку поломки велосипеда або окремих його частин, дозволяється:

- ремонт велосипеда власними силами учасника та/або за допомогою вболівальників, інших учасників;

- заміна велосипеда. у цьому випадку учасник зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед;

- закінчити змагання пішки з велосипедом "на поводі".

У випадку сходу з дистанції, учасник зобов’язаний закінчити коло і повідомити суддів про своє рішення.

Виконання цих правил контролюється додатковими суддями на контрольних пунктах траси. Невиконання правил карається дискваліфікацією.

 

10. Оголошення результатів і нагородження.

Оголошення результатів відбудеться о 14-00 30 серпня 2015 року у базовому таборі перегонів.

Учасники, що зайняли 1-3 місце в кожній категорії нагороджуються пам'ятними медалями, дипломами, сувенірами від організаторів та спонсорів.

Усі скарги щодо результатів приймаються в день проведення перегонів в письмовій формі.

 

11. Форс-мажор.

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, через які проведення змагань може стати небезпечним - коло траси та їх кількість може бути змінено або перегони можуть бути припинені. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про їх припинення.

 

12. Особливості публічного заходу.

Велоперегони є публічним заходом. Беручи участь у ньому гонщики, вболівальники та інші особи , присутні на заході , автоматично дають згоду на зйомку на фото-, кіно-, теле-, відеоплівку , а так само - цифрові носії.

Фізична особа , яка погодилася на зйомки його на фото- , кіно- , теле- чи відеоплівку , цифрові носії , може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати , пов'язані з демонтажем виставки чи запису , відшкодовуються цією фізичною особою.

 

Учасники велоперегонів повинні ознайомитися з положеннями проведення велоперегонів, та зобов’язуються їх дотримуватися.

 

Комментарии 

 
#1 Александер 20.08.2015 22:31
Кто может показать трассу? Зарание спасибо.
 
 
#2 cnhtkf 20.08.2015 22:46
Цитирую Александер:
Кто может показать трассу? Зарание спасибо.

26 августа
в 6.30 утра будет показ трассы
https://www.facebook.com/events/822214607899867/
 
 
-4 #3 bayshev 26.08.2015 23:02
где брать страховку??!!
 
 
#4 amers 27.08.2015 10:30
а страховых компаниях

еще вариант - турфирмы иногда могут оформить полис. пару раз так делал
 
 
#5 DiWolf 28.08.2015 19:24
Палатка нутренд будет?
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Найближчі гонки

14.06.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.38540697097778