bikeportal.org.ua

XCM "Південний Степ 2016 - Травнева Спека"

Положение

XCM «Південний Степ 2016 – Травнева Спека»

 

1. Загальні положення.

Мета і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя і велосипедного спорту серед широких верств населення, популяризація та розвиток аматорського велоспорту в Миколаєві і Україні, як видовищного виду спорту, пропаганда екологічно чистого виду транспорту та виявлення найсильніших гонщиків.


Змагання проходять за підтримкою

- Молодіжна організація «Альтер-Спорт»

- Управління у справах сім'ї молоді та спорту миколаївської ОДА

- Сборка велосипедних коліс і веломайстерня BikeWheelBuilder www.facebook.com/bikewheelbuilderukr/

- Магазин "ВелоЛюкс" і сайт любителів велоспорту  м. Миколаева www.velochampion.com

- Миколаївськтй велосайт www.bikerway.com

- tm Аміна www.amina-ua.com

- tm Cannondale www.cannondale.com

 

 Загальне керівництво і організацію гонки здійснюють команда «FastBike» і магазин  «Велолюкс»2. Місце та час проведення.

Гонка відбудеться 7 травня 2016 року в с. Зайчівське, недалеко від Миколаєва

Координати точки старту: 47.0537287, 32.1002913

Схема проїзду до старту з різних в*їздів у місто, від автовокзалу та від ЗД вокзалу і розташування ценру змагань занходиться за посиланням: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1DmcIMoZtexprVrI-GnvuIdPK8eg&usp=sharing

 

РОЗКЛАД проведення змагань:

9:00  -  початок реєстрації

9.00-10.30 – оглядові заїзди

11:00 -  старт всіх категорій

14:00 – орієнтовний час фінішу.

15:00 -  нагородження переможців.

3. Допуск до участі у змаганнях.

До участі у змаганнях допускаються особи віком від 18 років зі справним велосипедом, справними гальмами на кожному колесі та велосипедним шоломом, який обов'язково має бути застібнутий. Обмежень щодо типу велосипеда немає.

Учасники молодші 18 років до перегонів допускаються після надання письмового дозволу від батьків на участь в змаганні та реєструються у категорію Любителі 18+

Організатори не мають технічної можливості перевірити справність велосипеда кожного учасника велоперегонів, за стан та справність велосипеда кожен учасник несе особисту відповідальність.

Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях або дискваліфікувати учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам, а також за порушення положень проведення велоперегонів чи невиконання вимог судді.

 

Всім учасники велоперегонів бажанно мати: медичну довідку про стан здоров'я (оригінал), та спортивну страховку від нещасного випадку, діючу на дату перегонів.

При отриманні стартового номеру, учасник велоперегонів повинен віддати розписку про ознайомлення з положеннями аматорських змагань «Південний Степ 2016 – Травнева Спека», усвідомлення ризиків та особисту відповідальність за всі можливі наслідки від участі у змаганні, а також пред'явити суддям медичну довідку про стан здоров'я.

 

4. Стартовий внесок і порядок реєстрації.

Реєстрація на змагання здійснюється в два етапи - попередня реєстрація для складання реєстраційних списків, і реєстрація на місці проведення перегонів в день старту.

Попередню реєстрацію відкрито з 9-го квітня 2016 р. на інтернет-сайті bikeportal.org.ua. Попередня реєстрація закривається 5-го травня 2016 р.

Можлива реєстрація в день старту без попередньої реєстрації (у такому випадку розмір стартового внеску збільшується у 2 рази).

В день старту перед отриманням стартового номеру кожен зареєстрований учасник перегонів має надати розписку про прочитання та усвідомлення умов даних велоперегонів.

Організатори наголошують на тому, що положеннями змагань передбачено мати з собою діючу на 7 травня  2016 р. медичну довідку про стан здоров'я (оригінал) та поліс спортивної страховки (страхування від нещасного випадку с вибраним ризиком «маунтінбайк»).

Стартовий внесок для всіх категорій з 8 квітня по 1 травня(включно) складає 100 грн. з людини або з 2 травня по 5 травня складає 150 грн.  при оплаті на на картку Приват-Банку або у магазині Велолюкс.

 

 

Оплата на карту ПБ на ім'я Сакович Вячеслав
Номер картки 6762 4626 1964 2710
Після оплати обов'язково відправити лист на heitaver@gmail.com з заголовком(тема листа) "Оплата участі в марафоні Південний Степ 2016"
Місцеві можуть оплатити участь у магазині Велолюкс за адресою вул. 6 Слобідська 70(Комсомольска 70) особисто одному з органзіторів заходу Анатолію Козиру.
Оплата на карту ПБ на ім'я Сакович Вячеслав Номер картки 6762 4626 1964 2710Після оплати обов'язково відправити лист на heitaver@gmail.com з заголовком(тема листа) "Оплата участі в марафоні Південний Степ 2016"Місцеві можуть оплатити участь у магазині Велолюкс за адресою вул. 6 Слобідська 70(Комсомольска 70) особисто одному з органзіторів заходу Анатолію Козиру.

 

Стартовий внесок для всіх категорій у дент проведення змагань – 200 грн з людини.

Попередня реєстрація припиняється 5-го травня 2016 р.

Повернненя стартового внеску можливо до 2 травня у розмірі 80% .

 

5. Категорії учасників.

Чоловіки 18+ (~ 60-80) – чоловіки віком 18-29 років

Чоловіки 30+ (~ 60-80) – чоловіки віком 30-39 років

Чоловіки 40+ (~ 60-80) – чоловіки віком від 40 років

Дівчата (~ 60-80)  – Жінки від 18 років

Sport (~ 60-80) - Для чинних спортсменів збірної України або проффесіних команд.

Кожен приймає участь в загальному заліку категорії Open*(тобто кожен учасник реєструється у свою вікову категорію і автоматично стає участником категорії Open)

Open - іншими словами - абсолют

6. Порядок проходження дистанції

Дистанція являє собою коло ~ 8.

Старт загальний.

Правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих гонщиків і організаторів змагань.

Рух можливий і здійснюється чітко в одному напрямку.

трек  http://www.gpsies.com/map.do?fileId=bzjtuqhmdyptxqph

 

Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.

Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоне учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції, гонщик має право самостійно або за допомогою учасників його команди здійснити ремонт велосипеда і / або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні надавати перешкод іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і / або штраф.

На стартовій галявині буде розміщений веломеханік з усім потрібним інструментом для екстреного ремонту, який допоможе з ремонтом будь-якої складності.

 Номери гонщиків.

Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда, що кріпиться на кермо так, щоб він був добре видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

 «Зрізка».

«Зрізка» маршруту, шляхом виходу за межі траси, суворо заборонено і штрафується дискваліфікації.

Вихід за межі траси може бути дозволений у виняткових випадках - якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

Контроль за фіксацією «зрізок» покладається на маршалів, які будуть стояти в найдальших частинах траси.

 Лідирування (слідування «на колесі»).

Лідирування всередині команди дозволено. Лідирування між командами дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщики слідують за іншими зареєстрованими гонщиками. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

 Перевага руху.

Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, що йдуть пішки. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш комфортній для проїзду частини траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти їдуть велосипедистів, якщо вони не створюють перешкоди руху.

 «Кругові» і обгони.

У випадки обгону, гонщики, що обганяють повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу ліворуч». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє.

 Позиційна боротьба.

Коли гонщики двох команд (і більше) змагаються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні , та будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, що обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.

 Спортивна поведінка.

Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи, та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.

 Вода і харчування.

До старту буде можливість набрати воду і спортивний напій від спонсорів, які будуть знаходиться в центрі змагань. Протягом всієї гонки на стартовій галявині буде розташовуваний пункт харчування в якиоми під час гонки можна буде набрати воду, спортивний напій і запастися їжею. Розлив води у фляги учасників на пунктах харчування здійснюватимуть судді, їжу учасники беруть самостійно.

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування.

Розкидання упаковок, обгорток і пакетів на трасі суворо заборонено!!!

 

7. Обставини непереборної сили (форс-мажор).

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, через які проведення змагань може стати небезпечним - коло траси та їх кількість може бути змінено або перегони можуть бути припинені. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про їх припинення.

Також, трек траси може бути змінений, зважаючи на погодні умови та стан ґрунту. Зміна маршруту може відбутись у будь-який час, про що організатори мають повідомити з обґрунтуванням причин.

 

8. Особливості публічного заходу.

Велоперегони є публічним заходом. Беручи участь у ньому гонщики, вболівальники та інші особи , присутні на заході , автоматично дають згоду на зйомку на фото-, кіно-, теле-, відеоплівку, а так само - цифрові носії.

Фізична особа , яка погодилася на зйомки його на фото- , кіно- , теле- чи відеоплівку, цифрові носії, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати , пов'язані з демонтажем виставки чи запису , відшкодовуються цією фізичною особою.

 

9. Нагородження.

Учасники, які посіли з 1 по 3 місце в кожній категорії, а також 1-3 місця для категорії Open нагороджуються дипломами, медалями та цінними призами від спонсорів.

Для категорії Open плануються грошові призи.

Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

 

Організатори гонки вітають чесну боротьбу, бажають всім учасникам гарного настрою та перемоги!

 

Комментарии 

 
#1 АссолЬ 12.04.2016 20:03
Добрый вечер. Не понятно, когда старт женщин. И к чему привязка - время, или колличество кругов.
 
 
#2 АссолЬ 14.04.2016 00:20
Могли бы уважительно ответить...
 
 
#3 АссолЬ 16.04.2016 12:27
Ответили в ЛС! ОЧень понятно все теперь!
 

Інформація

XCM "Південний Степ 2016 - Травнева Спека"
07.05.2016
Николаев
Положение
Регистрация
Список зарегистрированных (41)
Результаты (37)
bikeportal.media:
Фото та відео (4)
bikeportal.votes:
Голосування учасників (11 / 9.0)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників (6)
bikeportal.reports:
Звіти учасників (4)

коротке посилання на положення гонки:
mtb.bikeportal.org.ua/4198
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Найближчі гонки

14.06.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.41061186790466