bikeportal.org.ua

Змагання зі Спортивного Туризму "Славсько Трофі" 2017

Положення

 

03-05 червня 2017 року в Українських Карпатах вже вдруге відбудуться триденні аматорські велоперегони у форматі Спортивного Туризму “Славсько Трофі”.

На вас чекає один з найдивовижніших регіонів Карпат з його чудовими краєвидами, зубодробильними підйомами та цікавими спусками, а дружня атмосфера та запекла боротьба на гірських велосипедах в їх природьому середовищі залишить по собі чудові спогади та неймовірний досвід.

Положення про змагання

1. Загальна частина.

Cпортивний туризм в українських Карпатах – це дружня подорож-тренування на гірських велосипедах за визначеним маршрутом, який учасники матимуть у своїх GPS-навігаторах.

Завдання велоперегонів зі Спортивного Туризму – пропаганда здорового способу життя і активного відпочинку; розвиток велосипедного спорту у регіоні, відпочинку в Карпатах та пропаганда екологічно чистого виду транспорту.

2. Місце та час проведення.

Імпреза буде проводитись у смт. Славсько та його околицях 03-05 червня 2017 року. Велоперегони триватимуть три дні, старт та фініш кожного дня знаходиться у смт. Славсько вул. Шашкевича (150 метрів від залізничного вокзалу). 

Реєстрація учасників буде проводитись 03 червня з 09:00 по 10:30 за адресою смт. Славсько вул. Шашкевича 9. До реєстрації допускаються лише попередньо зареєстровані учасники. За 15 хвилин до старту відбудеться передстартовий брифінг.

2.1 День 1. 52 км та 1500 м набору висоти.

Старт першого дня – 03.06.2017 о 11:00

Трек дистанції першого дня

 

2.2 День 2. 57 км та 1600 м набору висоти.

Старт другого дня – 04.06.2016 о 10:00

Трек дистанції другого дня

 

2.3 День 3. 63 км та 2100 м набору висоти.

Старт третього дня – 05.06.2016 о 09:00

Трек дистанції третього дня

Треки попередні і будуть перевірятись на наявність нових завалів тощо, тому можливі невеликі відхилення. Остаточні треки будуть викладені не пізніше ніж за тиждень до початку змагань.

Ліміт на подолання кожного етапу – 8 годин, після чого команда вважається такою, що не вклалась у ліміт і може продовжити змагатись лише поза заліком.

Приблизна загальна дистанція – 170 км, приблизний набір висот – 5200 м. Приблизний час лідерів на подолання загальної дистанції – 9 годин.

Оголошення результатів та нагородження відбудеться 05.06.2017 о 16:30.

GPS Трек є орієнтовним напрямком руху. Пересуваючись по місцевості учасники велоперегонів зі Спортивного Туризму „Славсько Трофі”,  в першу чергу, повинні дбати про власну безпеку, безпеку інших, та нести повну відповідальність за своє здоров’я та життя. Якщо напрямок руху по GPS Треку є таким, що може спричинити загрозу здоров’ю та життю учасника змаганнь або оточуючих, участник зобов’язаний вжити всіх заходів, включно пересування пішки з велосипедом та повної зупинки, заради того, щоб безпечно подолати цю ділянку руху.

3. Склад команди та категорії учасників.

Змагання зі Спортивного Туризму “Славсько Трофі” проводяться на складному рельєфі, місцями проходять по складним та віддаленим від цивілізації маршрутам і саме тому є командними перегонами. Обов’язковою умовою участі є формування команди яка складається з двох осіб.

Категорії:

“Пара ММ” – два чоловіки віком від 18 років включно.

“Пара Mixed” –  чоловік та жінка від 18 років включно.

Призери (перша трійка) у загальному заліку усіх категорій отримують кубки (медалі або пям’ятні дощечки), усі фінішери отримують пям’ятні грамоти фінішера.

4. Стартовий внесок.

Стартовий внесок буде витрачений на стартові номерки, кубки та медалі для призерів і на дипломи усім фінішувавши учасникам. Усі залишені кошти (якщо такі будуть) будуть витрачені на придбання інструменту та матеріалів для побудови траси крос-кантрі у Львові. Ну і звичайно - на смаколики та пиво для учасників))) Стартовий внесок становить: до 17 травняя 2017 року - 200 грн з команди; до 24 травня 2017 року - 300 грн з команди; до 31 травня - 400 грн з команди.

Поки не вдалолось потоваришувати діючу картку з liqpay, оплата приймається на карту приват 4149 4978 0510 8778, з подальшою відправкою скану, фото чи скріна оплати на ndrosen@gmail.com

5. Допуск до участі у змаганнях.

 • Участь у змаганнях можуть прийняти виключно особи з досвідом пересування на велосипеді у гірський місцевості, та/або з досвідом участі у велоперегонах по гірській місцевості таких як: Король Гір, Невицьке, Пилипець, Стежками Опришків та ін.
 • Якщо члени команди не мають досвіду участі у велоперегонах Король Гір, Невицьке, Пилипець, Стежками Опришків та їх аналогах, то одночасно з реєстрацією на сайті bikeportal.org.ua команда повинна надіслати електронного листа з описом досвіду пересування в гірській місцевості на велосипеді на адресу ndrosen@gmail.com
 • Команда не може приймати участь у велоперегонах “Славсько Трофі” зі спільним стартом, якщо команда або окремий учасник команди не має належного досвіду пересування на велосипеді по гірській місцевості.
 • Участь у змаганнях можуть прийняти особи віком від 18 років зі справним велосипедом, справними гальмами на кожному колесі та велосипедним шоломом. За стан та справність велосипеда кожен учасник несе особисту відповідальність. Електро-байки до участі у змаганнях не допускаються.
 • Обов’язковим критерієм участі у змаганнях, є наявність на кожен день старту щонайменше одного GPS навігатора(окремий пристрій) або двох GPS навігаторів (якщо використовується смартфон) на кожну команду з завантаженими GPS треками, та навички їм користуватись. За стан та справність GPS навігатора, його час безперервної роботи від елементів живлення, а також навички користування кожна команда несе особисту відповідальність.

6. Особиста та командна відповідальність.

 • Кожен зареєстрований учасник команди особисто відповідає за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров'я, свої дії, а також адекватність поведінки під час подорожі. У випадку отримання учасником травми внаслідок нещасного випадку, своєї помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншим(и) учасником(и) перегонів, технічної несправності велосипеда або через стан здоров'я, такий учасник несе персональну відповідальність за наслідки можливої травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки тощо.
 • У випадку травми участника, другий зареєстрований участник команди відповідальний за  надання йому першої допомоги, за сприяння та контроль эвакуації, якщо вона є потрібною, та за повний супровід другого учасника включно до останнього дня перегонів та/або видужання травмованого учасника.
 • Команда повинна мати з собою аптечку з засобами первинної медичної допомоги.
 • Маршрут змаганнь частково прокладений по дорогах загального користування, на яких учасники повинні дотримуватись правил дорожнього руху. 

7. Порядок проходження дистанції

Головним документом, який підтверджує порядок проходження командою дистанції, є GPS Трек з навігатора, який використовувався під час руху. Після фінішу учасника організатори можуть запросити на перевірку записаний трек, і якщо буде виявлено, що учасник зрізав дистанцію, команда буде дискваліфікована. При відмові учасника надати трек на перевірку команда може бути дискваліфікована.

Залік часу команди на фініші визначається по останньому учаснику команди. Відстань між учасниками команди на фініші не повинна перевищувати 1 хв.

Під час проходження дистанції забороняється:

 • засмічення навколишнього середовища;
 • неспортивна боротьба;
 • пересування на велосипеді без шолому чи у незастібнутому на голові шоломі;
 • заважати обгону зі сторони інших учасників;
 • припиняти участь у велоперегонах без повідомлення про це рішення іншим участикам та командам.

8. Форс-мажор

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, через які проведення змагань може стати небезпечним – маршрут змагань може бути змінена (скорочена або спрощена) або перегони можуть бути припинені. У цьому випадку фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про їх припинення.

 

Комментарии 

 
+3 #1 Heitaver 10.04.2017 10:38
Хотелось бы уже увидеть информации больше, по трекам, ценам и другим условиям
 
 
#2 rosen 30.04.2017 19:56
Цитирую Heitaver:
Хотелось бы уже увидеть информации больше, по трекам, ценам и другим условиям

Приблизно за тиждень буде вся інфа, положення, реєстрація...
 
 
#3 Mighty Sam 03.05.2017 11:28
Напарника нашел. не могу удалить сообщение :(
 
 
+1 #4 mavka 05.05.2017 12:53
Ищу пару для заезда МЖ
 
 
#5 Матюля 08.05.2017 19:33
Тоже ищу напарника для МЖ
 
 
#6 rosen 09.05.2017 20:44
Положення готове, за кілька годин має бути реєстрація...
 
 
+2 #7 AndrewS82 09.05.2017 22:10
Цитирую rosen:
Положення готове, за кілька годин має бути реєстрація...

Чи буде для шановних організаторів доречним змістити старт першого дня на 11 годину, для нормальної підготовки до старту після потягу?
 
 
#8 rosen 09.05.2017 22:16
Цитирую AndrewS82:
Цитирую rosen:
Положення готове, за кілька годин має бути реєстрація...

Чи буде для шановних організаторів доречним змістити старт першого дня на 11 годину, для нормальної підготовки до старту після потягу?

думаю, що так і зробимо)
 
 
#9 rosen 09.05.2017 22:40
Поки не вдалолось потоваришувати діючу картку з liqpay, оплата приймається на карту приват 4149 4978 0510 8778, з подальшою відправкою скану, фото чи скріна оплати на
 
 
#10 +roman+ 09.05.2017 23:22
п. 3 СТ є командними перегонами. Наскільки командним має бути подолання дистанції, тобто наскільки разом повинні їхати учасники команди чи взагалі без різниці і це не матиме значення, головне на фініш разом заїхати ?
 
 
#11 rosen 09.05.2017 23:52
Цитирую +roman+:
п. 3 СТ є командними перегонами. Наскільки командним має бути подолання дистанції, тобто наскільки разом повинні їхати учасники команди чи взагалі без різниці і це не матиме значення, головне на фініш разом заїхати ?

Змагання на то і командні, щоб їхати разом, підстраховуючи та допомогаючи один одному. Проте парне проходження дистанції проконтролювати майже неможливо, тому лише: "Залік часу команди на фініші визначається по останньому учаснику команди. Відстань між учасниками команди на фініші не повинна перевищувати 1 хв."
 
 
+1 #12 me][ 10.05.2017 09:17
Цитата:
03-05 червня 2016 року в Українських Карпатах вже вдруге відбудуться триденні аматорські велоперегони у форматі Спортивного Туризму “Славсько Трофі”.

Год надо поправить
Цитата:
Стартовий внесок становить: до 17 травняя 2017 року - 200 грн з команди; до 24 травня 2017 року - 300 грн з команди; До 31 червня - 400 грн з команди.

Сроки оплаты не соответствуют датам проведения.

Напишите пожалуйста актуальные даты
 
 
+1 #13 tosha 10.05.2017 09:42
+1 к более позднему старту в первый день. Самым сложным сделать бы второй день, третий - покороче, побыстрее, ибо в третий день на поезд нужно, поэтому может старт более ранний, может маршрут попроще. В общем упахиваться во второй день норм, первый и третий попроще.

Продублирую еще тут:
Ув. организаторы, дабы не было такой херни как на втором этапе прошлого года, убедительная просьба нанести на треки точки с питьем. Для этого нужно выбрать: "редагувати або видалити трек", "змінити трек", далее на карте с треком нажать "add waypoint" и тыцнуть в место на карте :), "зберегти".
 
 
+1 #14 bios 10.05.2017 10:12
+ во второй и третий день можно стартовать в 9:00
 
 
#15 Malecha 11.05.2017 10:00
Також у пошуках пари для категорії: “Пара Mixed”
 
 
#16 leshij 16.05.2017 11:38
А где кто как будут жить, какие есть альтернативы, варианты?
Брать палаточные прибомбасы...?
Какой разброс по ценам жилья?
К кому примостырить свою *опу)
 
 
#17 Serik 17.05.2017 15:26
Леха, можешь тут посмотреть:
http://www.karpaty-slav.com/slavsko-zhytlo.html
 
 
#18 dArk 26.05.2017 12:54
Шукаю напарника. Маю досвід гірських марафонів та багатоденних перегонів.
 
 
#19 l-m 30.05.2017 15:12
Про всяк випадок - треки вже остаточні, можна звантажувати?
 
 
#20 Serik 31.05.2017 16:46
Треки остаточні, можна завантажувати.
 
 
#21 rosen 04.06.2017 15:40
Старт 3-го дня на 09:00!!!
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

23.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 1.4918179512024