bikeportal.org.ua

ВЕЛОМАРАФОН ХСМ “ЗАЛІЗНА СОТНЯ” 2017

Положення


ПОЛОЖЕННЯ ЩО ДО ПРОВЕДЕННЯ

ВЕЛОМАРАФОНУ ХСМ

“ЗАЛІЗНА СОТНЯ” 9.09.2017 1. Загальні положення


Веломарафон ХСМ “Залізна Сотня” відноситься до велосипедних змагань категорії крос-кантрі метою якого є:


- Розвиток і популяризації велосипедного спорту в Україні та Кривому Розі;

- Розвиток і популяризації промислового туризму в Україні та Кривому Розі;

- Розвитку масового велосипедного руху серед населення;

- Підвищення спортивної майстерності;

- Залучення молоді до занять спортом;

- Пропаганди здорового способу життя та активного відпочинку.


Організатори змагань  - Ukrainian Bike Family
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР  Веломарафону “Залізна сотня” - компания Метинвест

посилання на Метінвест Кривий Ріг: https://www.facebook.com/metinvestkrivoyrog/

Марафон проходе за підтримки:

Соціальній мережі для велосипедистів

Велоген
Екіпіровачному центру Велікан

м. Кривий Ріг

вул. Павла Глазового 4
Экипировочный центр
Веломагаизину КТМ

м. Кривий Ріг
пр. Металургів 33Картинки по запросу КТМ логотипБлагодійній веломайстерні Ровер

м. Кривий Ріг

вул. Армавирская, 28Інтернет -магазину Велозавр

Найкращий кінотеатр міста Олімп

м. Кривий Ріг

вул. Володимира Великого 24БОлимпМережа швидкого харчування
КрилаМережа продуктових гипермаркетів Auchan


2. Місце, час проведення та маршрут змагань


Веломарафон “Залізна Сотня” пройде 9-го вересня 2017-го року у місті Кривий Ріг. Місце старту - проспект Почтовий (Карла Маркса) 25, Пам'ятний знак поштовому тракту. (сквер біля кафе “Паравоз”).

Початок реєстрації на старті та видача стартових пакетів гонщикам розпочнеться о 8.00.
Відкриття  веломарафону та брифінг о 9.30.

Побудова стартової позиції 9.55.
Старт веломарафону 10.00.Основний маршрут довжиною 100км. (категорія “Залізна сила” та “Залізна воля”) переважно пролягає по стежкам та дорогам зони промислової спадщини Кривого Рогу (кар’єри, відвали, “Долина кольорових пагорбів”, так звані “Марсіанські пейзажі), включаючи в себе заказник “Балка Північна-Червона”, Краматорський лісний масив, та Карачуновський лісний масив. Повороти та напрямок руху будуть вказані й розмічені стрілками з напрямком руху, (виконаних за допомогою фарби) там де неможливо застосувати фарбу будуть застосовуватись опоряджувальні стрічки у вигляді натягнутих “коридорів”, або нав'язаний бантиків  по напрямку руху. Також планується дублювати повороти на трасі за допомогою тирси. На маршруті передбачено п’ять офіційних КП та декілька секретних КП. На кожному з офіційних КП, для учасника передбачено наявність води, та легкого перекусу (Банани, яблука печиво). На деяких КП буде здійснюватись безкоштовна технічна підтримка.


Посилання на маршрут змагань - www.gpsies.com/map.do?fileId=xdnobjkbmumdehvkДодатковій маршрут на 122км.  (категорія “Залізна міць”) подовжений варіант основного маршруту, з додатковою петлею через дореволюційний рудник “Гервард”, та Шимановку.  (Розмітка траси виконується так само як на основному маршруті). На маршруті передбачено шість офіційних КП та декілька секретних КП. На кожному з офіційних КП, для учасника передбачено наявність води, та легкого перекусу (Банани, яблука печиво). На деяких КП буде здійснюватись безкоштовна технічна підтримка.


Посилання на маршрут змагань - www.gpsies.com/map.do?fileId=zstvuzppmlalcjea

Маршрут наразі потребує  утвердження з власниками кількох ділянок промислового сектору. Орієнтовне викладення остаточної версії маршруту початок - середина липня.


Додатковий маршрут для новачків довжиною 55км. (категорія “Залізна спроба”) частково пролягає місцями індустріальної спадщини Кривого Рогу і є скороченою версією основного маршруту. Біля половини маршруту проходить у долині ріки Інгулець, вздовж Карачуновського водосховища  та через Карачунівський лісний масив.  (Розмітка траси виконується так само як на основному маршруті). На маршруті передбачено три офіційних КП та декілька секретних КП. На кожному з офіційних КП, для учасника передбачено наявність води, та легкого перекусу (Банани, яблука печиво). На деяких КП буде здійснюватись безкоштовна технічна підтримка.

            Посилання на маршрут змагань - www.gpsies.com/map.do?fileId=aiyjuqwlpxglocef


Маршрути можуть бути змінені або доповнені організаторами, з причин відмови в утвердженні деяких ділянок маршруту, власниками вище зазначених ділянок. Про що буде повідомлено учасникам веломарафону “Залізна сотня” на сторінках заходу в соц. мережах, Байкпорталі та на власному Інтернет ресурсі.


Місце фінішу та фінішний табір буде розташовано у Парку ім. Федора Маршавцева (Газети Правда).


3. Організатори змагань


Громадська організація "Ukrainian Bike Family".


Сторінка організації у “Фейсбуці”: https://www.facebook.com/groups/ukrainianbikefamily

Сторінка Веломарафон ХСМ “Залізна сотня”

www.facebook.com/iron100kr4. Умови участі.

Учасником веломарафону “Залізна сотня” може стати кожен охочий, який виконає такі умови:

 1. Матиме не менш як 18 років (Всі учасники, які не досягли віку 18 років, повинні надати письмовий дозвіл на участь у змаганнях в присутності батьків або опікунів, та надати необхідні документи, що засвідчують їх родинні зв’язки).

 2. Бажано надати медичну довідку, яка засвідчує що стан здоров'я Учасника дозволяє приймати участь в змаганнях, яку він пред’явить під час реєстрації та отримання стартового номеру.

 3. Заповнить анкету учасника при реєстрації та підпише Партнерську угоду на місці старту під час отримання стартового номера.

 4. Зробить стартовий внесок на рахунок організатора на вказані банківські реквізити у вказані терміни, або готівкою на місці старту. (Умови та реквізити указані нижче).

 5. Обов'язково матиме для участі в змаганні велосипедний шолом та справний велосипед.

Заповнивши форму заявки (в електронному або письмовому вигляді), учасник приймає такі положення:

 • Організатори, партнери організатора і особи, пов’язані з проведенням і організацією перегонів, не несуть відповідальності за тілесні ушкодження та псування майна, які можуть виникнути до, під час або після перегонів.

 • Всі учасники усвідомлюють потенційно можливі шкідливі наслідки для свого життя, здоров’я чи майна у зв’язку з участю у змаганнях, а також несуть відповідальність за всю шкоду заподіяну своєму чи інших осіб життю, здоров’ю та майну, а також немайнову шкоду.

 • Всі учасники зобов’язані підтвердити, що за станом здоров’я вони можуть брати участь у велосипедних змаганнях та пройшли відповідне медичне обстеження, яким підтверджується така можливість.

 • Всі учасники беруть участь у змаганнях тільки добровільно і за власною згодою.

 • Всі учасники, котрі беруть участь у змаганнях, дають згоду на обробку своїх персональних даних для подальшого використання їх організатором змагання у майбутніх марафонах, у маркетингових цілях.

 • Кожен учасник марафону зобов’язаний одягнути велосипедний шолом. Якщо під час проходження дистанції учасника буде помічено без шолома або його шолом буде не застібнутий, його дискваліфікують.

 • Учасник повинен мати з собою на маршруті мобільний телефон - ОБОВ’ЯЗКОВО.

 • Учасники перегонів зобов'язані дотримуватися діючих Правил дорожнього руху України.

 • Учасники перегонів зобов'язані дотримуватись цих положень і ставитися з повагою до інших учасників змагань, суддів, організаторів, правоохоронних органів та медичного персоналу під час перегонів.

 • Учасники перегонів зобов'язані дотримуватися етичної поведінки (зокрема, не використовувати не нормативну лексику), принципу чесної гри, поваги до навколишнього середовища.

 • Під час проходження дистанції заборонено використання скляної тари й інших предметів, що можуть загрожувати життю і здоров'ю інших учасників або вболівальників.

 • Усе сміття можна залишати в зонах буфетів, де буде організовано смітники. Учасники, які смітитимуть на трасі, будуть дискваліфіковані за неповагу до навколишнього середовища.

 • Усі учасники, які не досягнуть фінішу до 20:00 будуть дискваліфіковані та зобов’язані повідомити організаторів по телефону про своє місцезнаходження задля уникнення організації пошуково-рятувальних заходів. У випадку коли учасник прийняв рішення зійти з дистанції, він зобов’язується повідомити організаторів про таке рішення. Номер телефону для повідомлення 0977162801 або 0974638717.

 • Траса марафону частково перетинає дороги загального користування. В більшості випадках перетину таких доріг, учасники змагань рухаються зі сторони другорядних доріг та повинні дати перевагу автомобілеві, дотримуючись діючих в Україні Правил дорожнього руху, при виїзді на головну дорогу.

 • Організатор не несе відповідальності за будь-які зіткнення та аварії на дорогах.

 • Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях Учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам безпеки.

 • Організатори залишають за собою право переводити учасників до інших категорій.

 • Організатори мають право не допустити до участі в змаганнях без пояснень. В цьому випадку стартовий внесок повертається в повному об`ємі. 1. Категорії учасників та принцип проходження дистанції


Завдання Учасників кожної категорії - проїхати дистанцію у встановлені ліміти часу, за 10 годин.  Учасники повинні відмітитись (зареєструватись) на кожному з контрольних пунктів між часом його відкриття і закриття. Цей час зазначено в легенді маршруту, разом з рештою інформацією про контрольні пункти. Проміжну реєстрацію на КП будуть виконувати волонтери, шляхом вводу номера учасника до електронної он-лайн таблиці результатів марафону, та засвідчення проходження КП на чек картах учасників змагання, унікальною печаткою кожного КП.  


Категорії:


 • “Залізна міць” Чоловіки 122км - чоловіки, які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної. Хто приймав неодноразово участь у вело змаганнях, займав призові місця, або входив в 10ку лідерів. А також усі ті хто впевнений у своїх силах, кому виповнилося 18 років.

 • “Залізна міць” Жінки 122км - “Жінки” - представниці прекрасної половини людства, які мають спортивний досвід і кому виповнилося 18 років, які приймали неодноразово участь у вело змаганнях, займали призові місця, або входили в 10ку лідерів. (категорія відбудеться при реєстрації не менше 3 учасниць. В іншому випадку організатори залишають за собою право об'єднати чоловіків і жінок в одну категорію).

 • “Залізна сила” Чоловіки 100км - чоловіки, які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної. А також усі ті хто вірить у власні сили, кому виповнилося 16 років та вже приймав участь у різноманітних спортивних велозмаганнях

 • “Залізна сила” Жінки 100км - “Жінки” - представниці прекрасної половини людства, які мають спортивний досвід у участі в велозмаганнях і кому виповнилося 16 років (категорія відбудеться при реєстрації не менше 3 учасниць. В іншому випадку організатори залишають за собою право об'єднати чоловіків і жінок в одну категорію).

 • “Залізна воля” Чоловіки 100км -  які перший раз беруть участь у вело змаганнях або веломарафоні, або не займали призових місць у велозмаганнях та не входили в 10 лідерів.

 • “Залізна воля” Жінки 100км - які перший раз беруть участь у вело змаганнях або веломарафоні, або не займали призових місць у велозмаганнях та не входили в 10 лідерів.

 • “Залізна спроба’’ Чоловіки - категорія в яку входять учасники котрі не виповнилося повних 16 років, або з певних обставин не мають змогу подолати усю трасу веломарафону та їдуть скороченим варіантом треку, довжиною 55 км, та не беруть участь у загальній кваліфікації.

 • “Залізна спроба’’ Жінки - категорія в яку входять учасники котрі не виповнилося повних 16 років, або з певних обставин не мають змогу подолати усю трасу веломарафону та їдуть скороченим варіантом треку, довжиною 55 км, та не беруть участь у загальній кваліфікації.
Залік йде особистий в кожній з категорій. Якщо в якусь з категорій зареєструється менш ніж 3-х Учасників, то ця категорія буде об’єднана з іншою на тій самій трасі.
Учасники мають право змінити категорію, в якій приймають участь, якщо це не суперечить іншим правилам змагань. Для того, щоб змінити категорію Учасник не пізніше як за неділю до проведення “Веломарафону “Залізна Сотня”, має написати листа оргкомітету змагань на адресу UBikeFamily@gmail.com, та вказати в ньому Прізвище та Ім’я Учасника, категорію в яку він зареєстрований та бажану нову категорію. Зміна категорії в даному випадку безкоштовна. Також Учасник має право змінити категорію безпосередньо на місті старту, але не пізніше ніж за 30 хв. до старту при безпосередній реєстрації. В такому випадку процедура зміни категорії коштуватиме 50 грн.

Старт категорій відбувається одночасно.


На маршрутах передбачені офіційні КП та декілька секретних КП. На кожному офіційних КП для учасників “Залізної Сотні” передбачено наявність безкоштовної води у пляшках та легкого перекусу. Також на одному з КП та на фініші змагання для кожного з учасників передбачене повноцінне харчування.


Основними доказами подолання дистанції є відмітки на КП. Проходження КП фіксується у протоколі змагань та в чек-картах учасників марафону печаткою кожного з КП. Тобто кожен Учасник, при проходженні КП має надати можливість Волонтерам на КП проставити контрольну печатку. Результат Учасника буде не зараховано якщо буде відсутня реєстрація хоч би на одному з КП, та відсутня хоч одна печатка на чек картах учасника. Чек-карта учасника буде видана разом з номером, та встановлюється на  підсідельний штир за допомогою стяжок. Номерок учасника вставляєтеся спереду посеред керма, інформативною частиною по напрямку руху. Забороняється встановлювати чек-карти та номерки в інших місцях на велосипеді. Як що чек карта була втрачена, чи була значно пошкоджена, дозволяється ставити печатки на частини тіла, або інші місця, де можливий чіткий отиск печатки.     Організатори залишають за собою право встановлювати «секретні» контрольні пункти на маршруті, та поза маршруту в місцях ймовірних зрізок, що гарантуватиме те, що кожен з Учасників буде слідувати строго за визначеним маршрутом. Учасники що будуть помічені в зрізанні траси маршруту підлягатимуть дискваліфікації.

Також підтвердженням подолання маршруту може буди трек записаний на STRAVA та пред'явлений на фініші головному судді. В цьому випадку час подолання дистанції організаторами рахується від часу загального старту, до часу перетину фінішної лінії. В цьому випадку зупинятись для відміток на КП не обов’язково, але пред'явлений на фініші трек повинен бути непошкодженим. У разі наявності помилок у фіксуванні проходження маршруту, головний суддя оцінює ступінь помилок і оголошує своє рішення. У разі критичних пошкоджень треки прийматися не будуть. Основними доказами подолання дистанції є відмітки на КП.


Переможцем вважається Учасник, який швидше за усіх зі своєї категорії здолав дистанцію змагань, відзначився на усіх КП та уклався у встановлені ліміти часу.


Під час проходження дистанції забороняється:
- зрізання траси. У випадку виходу за розмітку траси, Учасник повинен повернутись на трасу у тій самій точці, де він її перетнув.

- не спортивна боротьба. (Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки.)
- пересування по трасі у не в застібнутому на голові шоломі або без шолома.
- пересування по трасі з неохайно закріпленим номером або без номеру.

У випадку поломки велосипеда або окремих його частин, дозволяється:

- ремонт велосипеда власними силами Учасника та/або за допомогою вболівальників, інших учасників.
- заміна велосипеда. У цьому випадку Учасник зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед.
- закінчити змагання пішки, ведучи велосипед поруч.

Якщо Учасник не встигає до закриття будь якого з КП, то він автоматично знімається з перегонів, та зобов'язаний припинити змагання, та змінити маршрут слідування згідно команд суддів на контрольних пунктах.

У випадку сходу з дистанції, учасник зобов’язаний повідомити суддів про своє рішення на найближчому КП чи телефоном представнику оргкомітету, та обумовити необхідність евакуації. Телефони будуть вказані в чек-картах учасників.

Виконання цих правил контролюється додатковими суддями на контрольних пунктах траси та на КП. Невиконання правил карається дискваліфікацією.


 1. Розклад змагання


На місці старту:


08:00 - 09:30 Реєстрація учасників змагання. Отримання стартових пакетів.

09:30 - 9:55 Відкриття марафону. Брифінг для Учасників.

9.55 - побудова стартових позицій

10:00 СТАРТ усіх категорій.На місці фінішу:


13:00 Відкриття ФІНІШУ.

16:00 - 16:15 Нагародження в категорії “Залізна міць” Чоловіки, “Залізна сила” Чоловіки та інших фінішувавших учасників.

17:00 - 17:15 Нагародження в категоріях “Залізна воля” чоловіки та “Залізна міць” Жінки, “Залізна сила” Жінки, та інших фінішувавших учасників.
18:00 - 18:15 Нагародження в категорії “Залізна воля” жінки та інших фінішувавших учасників.
18:30 - Розіграш лотереї “Квітка вдачі  Метінвесту”.

20:00 -  Закриття ФІНІШУ.

20:00 - 20:15 Нагародження останніх фінішувавших учасників.

 1. Порядок реєстрації та стартовий внесок.


Посилання на реєстраційну форму: https://goo.gl/forms/8vLhIjZZHOG2Wodo2


Он-лайн реєстрацію треба проходити тільки після переводу стартового внеску на карту  (ПриватБанк 5168 7572 3644 3034, Одержувач Соколовский Максим).

Після успішної реєстрації на вашу електронну адресу протягом доби буде надіслано листа з підтвердженням реєстрації.

Посилання на таблицю зареєстровнних учасників: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ynjIVh3dEhUv7GgWPdbORzMJrYVMm0evFWANJ-AVpc0/edit?usp=sharing


Також можна зареєструватись на змагання  у веломагазинах Кривого Рогу:

 • “Велікан” -  вул. Павла Глазового, 4 (Балакіна 4);

 • “КТМ”  - Проспект Металургів 33.Безпосередня реєстрація здійснюється на місці старту.


Для отримання стартового пакету учасник має надати при безпосередній реєстрації на місці старту наступні документи:

1.Посвідчення особи (тільки пред'явити при реєстрації);

2.Медичну довідку (Бажано);

3.Заповнити розписку про відповідальність (додаток №1);Вартість стартового внеску попередньої реєстрації складає:


ПЕРШІ ТРИСТА ЗАРЕЄСТРОВАНИХ УЧАСНИКІВ незалежно від календарної дати - сплачують стартовий внесок у розмірі - 50грн. 

Починаючи з 301-го учасника стартові внески у розмірі:


16.06.2017 по 16.07.2017 включно - 170 грн.
з 17.07.2017 по 13.08.2017 включно - 200 грн.

з 14.08.2017 по 3.09.2017 включно - 230 грн.

з 04.09.2017 реєстрація закривається і зареєструватися буде можливо на місці старту.

Вартість реєстрації на місці старту складатиме 300 грн.

БЕЗКОШТОВНА РЕЄСТРАЦІЯ проводиться для певних груп населення:

 • Ветерани АТО. Бажаючі прийняти участь у змаганнях ветерани АТО, повинні написати лист оргкомітету змагань за адресою  UBikeFamily@gmail.com, в якому буде вказано дані Учасника та інформація про участь в антитерористичній операції, разом зі скан. копіями документів, підтверджуючих участь у АТО.

 • Волонтери  змагання. Всі волонтери, які будуть брати участь в облаштуванні траси змагань допускаються до участі в змаганні безкоштовно.

 • Також Ви можете написати нам лист, в якому докладно обґрунтуєте своє бажання взяти безкоштовну участь у Веломарафоні “Залізна сотня”. Як що оргкомітет змагання вирішіть Ваші обґрунтування достатньо вагомими, то Ви будете допущені до безкоштовній реєстрації у змаганні.

 1. Повернення коштів у разі відмови у участі.

Учасник, що оплатив стартовий внесок, але з певних причин не може прийняти участь у змаганні має право частково компенсувати оплачений стартовий внесок. Для цього потрібно написати листа оргкомітету змагань за адресою sokolowwwski@gmail.com з Email-у, який вказано при реєстрації, як поштова адреса Учасника, з інформацією про те, що Учасник не буде приймати участь у змаганнях, та хоче повернути кошти, внесені, як стартовий внесок.

Якщо Учасник зніметься з реєстрації та повідомить про це оргкомітет за два тижні до дати проведення змагань, сума компенсації складатиме 90% від внесених учасником коштів за стартовий внесок. Якщо Учасник зніметься з реєстрації та повідомить про це оргкомітет пізніше, то сума компенсації складатиме 50% від внесених учасником коштів за стартовий внесок.

За 5 діб до дати проведення “Веломарафону “Залізна Сотня” стартові внески не повертаються, окрім випадку указаному в розділі цих положень. 1. Проживання учасників


Проживання та харчування поза змаганням здійснюється за рахунок Учасників.

Посилання на мапу готелів Кривого Рогу

При достатній кількості бажаючих, буде зроблено місце під кемпінг, про що додатково буде оголошено на Інтернет ресурсах Веломарафону “Залізна сотня”, та на bikeportal.org.ua
 1. Форс-мажор


У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про її припинення.
У разі виникнення форс-мажорних обставин до початку змагань, організатори залишають за собою право вносити зміни до траси змагань, переносити час старту (але не більше як на дві години), або відмінити змагання.


У разі відміни змагань в день проведення Веломарафону, всі стартові внески повертаються у розмірі 50%.
 1. Оголошення результатів та нагороди


Усі учасники, які подолали маршрут та вклалися в 10 часовий термін нагороджуються пам'ятними медалями та сертифікатами.

Учасники, що зайняли 1 - 3 місце в кожній категорії нагороджуються грамотами, медалями та цінними подарунками від спонсорів та партнерів змагань. Також грамотами нагороджуються 4 й 5 місце в кожній категорії.


Призи по категоріям:


“Залізна міць”


Перше місце

Чоловіки -, приз від Метінвесту - грошовий сертифікат на суму на 1500 грн., медаль, грамота, пляшка шампанського, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - Грошовий сертифікат на суму на 1500 грн., медаль, грамота, пляшка шампанського, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Друге місце

Чоловіки - приз від Метінвесту - грошовий сертифікат на суму на 1200 грн., медаль, грамота, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - приз від Метінвесту - Грошовий сертифікат на суму на 1200 грн., медаль, грамота, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Третє місце

Чоловіки - приз від Метінвесту - грошовий сертифікат на суму на 900 грн., медаль, грамота, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки -, приз від Метінвесту - грошовий сертифікат на суму на 900 грн., медаль, грамота, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Усі призові місця цієї категорії, з першого по третє, як чоловіки так і жінки, беруть участь у розиграшу лотереї  “Квітка вдачі  Метінвесту” головним призом котрої буде велосипед.


Четверте місце

Чоловіки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


П'яте місце

Чоловіки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.“Залізна сила”


Перше місце

Чоловіки - екшен камера, пляшка шампанського, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 500грн. від КТМ, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - екшен камера, пляшка шампанського, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 500грн. від КТМ, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Друге місце

Чоловіки - велошолом, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 300грн. від КТМ, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки велошолом, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 300грн. від КТМ, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.
Третє місце

Чоловіки - велоокуляри, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 200грн. від КТМ, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - велоокуляри, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 200грн. від КТМ, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Усі призові місця цієї категорії, з першого по третє,   беруть участь у розиграшу лотереї  “Квітка вдачі  Метінвесту” головним призом котрої буде велосипед.


Четверте місце

Чоловіки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


П'яте місце

Чоловіки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.“Залізна воля”


Перше місце

Чоловіки - велошолом, пляшка шампанського, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 400грн. від КТМ, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - велошолом, пляшка шампанського, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 400грн. від КТМ, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Друге місце

Чоловіки - велоокуляри, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 250грн. від Велозавр, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - велоокуляри, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 250грн. від Велозавр, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Третє місце

Чоловіки -, велоперчатки, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 150грн. від Велозавр, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - велоперчатки, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 150грн. від Велозавр, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велетень.


Усі призові місця цієї категорії, з першого по третє,   беруть участь у розиграшу лотереї  “Квітка вдачі  Метінвесту” головним призом котрої буде велосипед.


Четверте і п'яте місце

Чоловіки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велетень.

Жінки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велетень.Залізна спроба


Перше місце

Чоловіки - велоперчатки, пляшка шампанського, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 200грн. від Велозавр, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велетень.

Жінки - велоперчатки, пляшка шампанського, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 200грн. від Велозавр, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велетень.


Друге місце

Чоловіки - велофонарік, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 150грн. від Велозавр, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велетень.

Жінки - велофонарік, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 150грн. від Велозавр, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велетень.


Третє місце

Чоловіки -, Велопляшка, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 100грн. від КТМ, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велетень.

Жінки - Велопляшка, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 100грн. від КТМ, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велетень.


Четверте і п'яте місце

Чоловіки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велетень.

Жінки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велетень.


Усі скарги щодо результатів приймаються протягом 10 днів, з моменту опублікування результатів на bikeportal.org.ua.12. Правила проведення лотереї “Квітка вдачі Метінвесту”.


Лотерея “Квітка вдачі Метінвесту” почнеться о 18.30. на фініші Веломарафону “Залізна сотня”.

С початку буде проведено розіграш головного приза лотереї серед призових місць з першого по третє категорій ,,Залізна міць” чоловіки та жінки, “Залізна сила” чоловіки та жінки, “Залізна воля” чоловіки та жінки. Головний приз лотереї “Квітка вдачі Метінвесту” - ВЕЛОСИПЕД.   

Далі буде проведено розіграш цінних призів серед перших десяти місць усіх категорій.   Шляхом випадкового вибору білета з прізвищем переможця зі спеціального кошика з прізвищами участників. Якщо людина, яка виграла приз буде відсутня на розіграшу, цей приз буде розіграно ще раз. Передача призів, третім особам недопустима.


Зворотній зв'язок


У разі виникнення проблем чи запитань звертайтесь за електронною адресою організаторів марафону “Залізна сотня”: UBikeFamily@gmail.com

Керівник проекту марафону ХСМ “Залізна сотня” Денис Дубов (тел.:+380977162801)

Головний суддя  марафону ХСМ “Залізна сотня” Соколовський Максим (тел.:+380974638717)

 

Комментарии 

 
#1 tigerix 29.08.2017 14:18
Народ с Днепра! Как планируете трансфер туда обратно? Электричка отпадает туда, так как не успеваем на старт.... Обратно домой такая же история....(
Мб машиной кто то поедет или бусом? Можно прибиться?
 
 
#2 DiWolf 30.08.2017 09:53
Переселенцам скидок нет?
 
 
#3 Den UBF 30.08.2017 14:09
Цитирую DiWolf:
Переселенцам скидок нет?

Регистрируйтесь сейчас. Будет 50грн. регистрация. По этой цене осталось 19 мест.
 
 
#4 capons 06.09.2017 22:16
Кто из Запорожья, есть одно место для гонщика с велосипедом! 095 786 86 85
 
 
+1 #5 tigerix 10.09.2017 21:41
Когда будут результаты?!)
 
 
#6 capons 16.09.2017 21:27
Видео с гонки https://www.youtube.com/watch?v=6cxl9ezVeEk
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Найближчі гонки

14.06.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 1.841808795929