bikeportal.org.ua

XCM Javornik Race 2018

Положение

Загальне положення


Марафон «Javornik Race» відноситься до велосипедних змагань з крос-кантрі (ХСМ). Мета змагань – популяризація гірського велосипеда та велосипедного руху в Україні, пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку. Презентація можливостей Великоберезнянського району для веловідпочинку, проведенню МТБ марафонів різної складності та його потенціалу в цілому. Фінансування здійснюється за рахунок капіталовкладень організаторів, спонсорів.

Змагання проходять за підтримки:

 
 • Великоберезнянської селищної ради
 • Великоберезнянської районної ради
 • Великоберезнянської РДА
 •  

   

  Загальне керівництво і організацію гонки здійснює Великоберезнянська селищна рада

  Офіційна сторінка гонки в фейсбук: https://www.facebook.com/mtbvbbike/

  Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!


  Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка

  Місце та термін проведення

  Гонка буде проходити 2 червня 2018 року в районі ур.Термачув, смт.Великий Березний, Закарпатської області . .
  Координати точки старту:

  48°54'38.56"С 22°28'53.51"В

  Опис траси:

  Дистанція змагань являє собою:

  - коло довжиною 21 км з набором висоти 789 м, назва траси «Sprint»;

  - коло довжиною 41 км з набором висоти 1745 м, назва траси «Adventure»;

  трек траси «Sprint» (21 км) та трек траси «Adventure» (41 км) УВАГА! Треки орієнтовні і найближчим часом будуть уточнені.

  Проїзд до місця старту


  Розпорядок проведення змагань

  9:00-10:00 - реєстрація:
  10:20 - старт спортсменів категорії «Sprint»
  10:40 - старт спортсменів категорії «Adventure»
  18:00 - нагородження

  Допуск до участі у змаганнях.

  До участі у змаганнях допускаються особи віком 18 років і старше.

  До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса і пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, дискваліфікують.

  Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що відбивається в підписуємій їм розписці встановленого зразка.

  Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Попередня реєстрація здійснюється на сайті організаторів. Для отримання номера учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

  Попередня реєстрація

  Попередня реєстрація на марафон «Javornik Race» проводиться на сайті bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації 01.06.2018 24:00..

  Участь в змаганнях безкоштовна!


  Реєстрація

  Список зареєстрованих

   

  Категорії учасників

  1. Sprint (чоловіки та жінки) - одне коло  21 км
  2.Adventure(чоловіки та жінки) - одне коло 41 км

  Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за часом витраченому на проходження дистанції.
  Правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих гонщиків і організаторів змагань. Рух здійснюється строго в визначеному організаторами напрямку.


  • Технічна зона (техзона), технічний пункт (медпункт) і технічна допомога.
  Учасники змагань можуть організовувати свої техзони в районі стартового табору не перешкоджаючи іншим учасникам гонки. На дистанції допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. При поломці велосипеда на дистанції, учасники змагань має право самостійно, або із сторонньою допомогою, здійснити ремонт велосипеда і / або заміну велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні надавати перешкод іншимучасникам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і / або штраф.
  Якщо ремонт неможливий, учасник, який збирається продовжити гонку, повинен закінчити коло пішки по трасі з велосипедом.
  Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент та допомогу на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків.

  • Номера учасників змагань
  Учасники змагань, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.

  • "Зрізка"
  "Зрізка" маршруту, шляхом виходу за межі траси суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікації, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках - якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими учасниками. Після маневру учасник негайно повинен повернутися на трасу.

  • Лідирування (слідування «на колесі»)
  Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.

  • Перевага руху
  Учасники, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над спішившимися учасниками. Ачасники, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджаїмій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Учасники, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти їдучих велосипедистів, якщо вони не створюють перешкоди руху.

  • «Кругові»
  Учасники, обганяються на круг повинні поступатися дорогою лідерам. Обганяючі повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком обганяючого.

  • Позиційна боротьба
  Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицію обганяючому (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда), з метою перешкодити руху. Обганяючий, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.
  • Спортивна поведінка
  Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею змагань.

  • Вода і харчування
  Вода і харчування можуть надаватися учсникам змагань ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

  Обставини непереборної сили (форс-мажор)

  У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

  Нагородження

  Всі учасники нагороджуються пам'ятними майками та подарунками.

  Учасники, які посіли з 1 по 3, нагороджуються медалями та подарунками.

  Контакти організаторів:

  Олег +38 066 895 0095

  Віталій +38 050 911 8106

   

   

  Комментарии 

   
  #1 balazh 02.04.2018 11:59
  КОЛИ БУДЕ РЕГІСТРАЦІЯ.
   
   
  #2 yura77 04.06.2018 22:34
  чому ще немає результатів?
   

  Інформація

  XCM Javornik Race 2018
  02.06.2018
  Великий Березний, Закарпаття
  Положение
  Регистрация
  Список зарегистрированных (76)
  Схема траси Adventure 41
  Результаты (72)
  bikeportal.media:
  Фото та відео (5)
  bikeportal.votes:
  Голосування учасників (13 / 9.6)
  bikeportal.reviews:
  Відгуки учасників (1)
  bikeportal.reports:
  Звіти учасників (1)

  коротке посилання на положення гонки:
  mtb.bikeportal.org.ua/6384
   

  Вхід / реєстрація

  Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:  Календар

  липень 2024
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4

  Найближчі гонки

  13.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
  Запорізька обл.
  24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
  Сколе
  07.09.24, XCM Карпова осінь
  Рівне

  наверх
  time: 0.39689111709595