bikeportal.org.ua

ВЕЛОМАРАФОН ХСМ “ЗАЛІЗНА СОТНЯ” 2018

Положение


ПОЛОЖЕННЯ ЩО ДО ПРОВЕДЕННЯ

ВЕЛОМАРАФОНУ ХСМ

“ЗАЛІЗНА СОТНЯ” 8.09.2018

Так ти ще не катав! 


 1. Загальні положення


Веломарафон ХСМ “Залізна Сотня” відноситься до велосипедних змагань категорії крос-кантрі метою якого є:


- Розвиток і популяризації велосипедного спорту в Україні та Кривому Розі;

- Розвиток і популяризації промислового туризму в Україні та Кривому Розі;

- Розвитку масового велосипедного руху серед населення;

- Підвищення спортивної майстерності;

- Залучення молоді до занять спортом;

- Пропаганди здорового способу життя та активного відпочинку.


 

 

Організатори змагань  - Ukrainian Bike Family
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР  Веломарафону “Залізна сотня” - компания Метинвест

посилання на Метінвест Кривий Ріг: https://www.facebook.com/metinvestkrivoyrog/

 

 Марафон проходе за підтримки:

Мережі продуктових гипермаркетів Auchan

Экипировочный центр

Екіпіровачному центру Велікан

м. Кривий Ріг

вул. Павла Глазового 4


Картинки по запросу КТМ логотип

Веломагаизину КТМ

м. Кривий Ріг

пр. Металургів 33

Благодійній веломайстерні Ровер

м. Кривий Ріг

вул. Армавирская, 28Інтернет -магазину ВелозаврОлимп

Найкращого кінотеатру міста Олімп

м. Кривий Ріг

вул. Володимира Великого 24Б
Соціальній мережі для велосипедистів

Велоген


З приводу партнерства звертайтеся за телефоном  +380977162801 Денис Дубов.


2. Місце, час проведення та маршрут змагань


Веломарафон “Залізна Сотня” пройде 8-го вересня 2018-го року у місті Кривий Ріг. Місце старту - проспект Почтовий (Карла Маркса) 25, Пам'ятний знак поштовому тракту. (сквер біля кафе “Паравоз”).

Початок реєстрації на старті та видача стартових пакетів гонщикам розпочнеться о 8.00.
Відкриття  веломарафону та брифінг о 9.30.

Побудова стартової позиції 9.55.
Старт веломарафону 10.00.Основний маршрут довжиною 100км. (категорія “Залізна сила”, “Залізна воля” “Залізна міць”) переважно пролягає по стежкам та дорогам зони промислової спадщини Кривого Рогу (кар’єри, відвали, “Долина кольорових пагорбів”, так звані “Марсіанські пейзажі), включаючи в себе заказник “Балка Північна-Червона”, Краматорський лісний масив, та Карачуновський лісний масив. Повороти та напрямок руху будуть вказані й розмічені стрілками з напрямком руху, (виконаних за допомогою фарби) там де неможливо застосувати фарбу будуть застосовуватись сигнальна стрічка у вигляді натягнутих “коридорів”, або нав'язаний бантиків  по напрямку руху. Також планується дублювати повороти на трасі за допомогою тирси. На маршруті передбачено п’ять офіційних КП та декілька таємних КП. На кожному з офіційних КП, для учасника передбачено наявність води, та легкого перекусу (Банани, яблука, печиво бутерброди). На деяких КП буде здійснюватись безкоштовна технічна підтримка.


Посилання на маршрут змагань - https://www.gpsies.com/map.do?fileId=enhulaqufyvghvyh


Додатковий маршрут для новачків довжиною 55км. (категорія “Залізна спроба”) частково пролягає місцями індустріальної спадщини Кривого Рогу і є скороченою версією основного маршруту. Біля половини маршруту проходить у долині ріки Інгулець, вздовж Карачуновського водосховища  та через Карачунівський лісний масив. (Розмітка траси виконується так само як на основному маршруті). На маршруті передбачено три офіційних КП та декілька секретних КП. На кожному з офіційних КП, для учасника передбачено наявність води, та легкого перекусу (Банани, яблука печиво). На деяких КП буде здійснюватись безкоштовна технічна підтримка.

Посилання на маршрут змагань - https://www.gpsies.com/map.do?fileId=snylninffuosqjzy

Додатковій маршрут на 124км. - цього року не проводитиметься.Маршрути можуть бути змінені або доповнені організаторами, з причин відмови в утвердженні деяких ділянок маршруту, власниками вище зазначених ділянок. Про що буде повідомлено учасникам веломарафону “Залізна сотня” на сторінках заходу в соц. мережах, Байкпорталі та на власному Інтернет ресурсі.


Місце фінішу та фінішний табір буде розташовано у Парку ім. Федора Маршавцева (Газети Правда).


3. Організатори змагань


Громадська організація "Ukrainian Bike Family".


Сторінка організації у “Фейсбуці”: https://www.facebook.com/groups/ukrainianbikefamily

Сторінка Веломарафон ХСМ “Залізна сотня”

www.facebook.com/iron100kr

 

 

 

4. Умови участі.


Учасником веломарафону “Залізна сотня” може стати кожен охочий, який виконає такі умови:

1. Матиме не менш як 18 років (Всі учасники, які не досягли віку 18 років, повинні надати письмовий дозвіл на участь у змаганнях в присутності батьків або опікунів, та надати необхідні документи, що засвідчують їх родинні зв’язки).

 

2. Бажано надати медичну довідку, яка засвідчує що стан здоров'я Учасника дозволяє приймати участь в змаганнях, яку він пред’явить під час реєстрації та отримання стартового номеру.

 

3. Заповнить анкету учасника при реєстрації та підпише Партнерську угоду  на місці старту під час отримання стартового номера.

 

4. Зробить стартовий внесок на рахунок організатора на вказані банківські реквізити у вказані терміни, або готівкою на місці старту. (Умови та реквізити указані нижче).

 

5. Обов'язково матиме для участі в змаганні велосипедний шолом та справний велосипед.

 

Заповнивши форму заявки (в електронному або письмовому вигляді), учасник приймає такі положення:

 • Організатори, партнери організатора і особи, пов’язані з проведенням і організацією перегонів, не несуть відповідальності за тілесні ушкодження та псування майна, які можуть виникнути до, під час або після перегонів.

 • Всі учасники усвідомлюють потенційно можливі шкідливі наслідки для свого життя, здоров’я чи майна у зв’язку з участю у змаганнях, а також несуть відповідальність за всю шкоду заподіяну своєму, чи інших осіб, життю, здоров’ю та майну, а також немайнову шкоду.
 
 • Всі учасники зобов’язані підтвердити, що за станом здоров’я вони можуть брати участь у велосипедних змаганнях та пройшли відповідне медичне обстеження, яким підтверджується така можливість.
 
 • Всі учасники беруть участь у змаганнях тільки добровільно і за власною згодою.
 
 • Всі учасники, котрі беруть участь у змаганнях, дають згоду на обробку своїх персональних даних для подальшого використання їх організатором змагання у майбутніх марафонах, у маркетингових цілях.
 
 • Кожен учасник марафону зобов’язаний одягнути велосипедний шолом. Якщо під час проходження дистанції учасника буде помічено без шолома або його шолом буде не застібнутий, його дискваліфікують.
 
 • Учасник повинен мати з собою на маршруті мобільний телефон - ОБОВ’ЯЗКОВО.
 
 • Учасники перегонів зобов'язані дотримуватися діючих Правил дорожнього руху України.
 
 • Учасники перегонів зобов'язані дотримуватись цих положень і ставитися з повагою до інших учасників змагань, суддів, організаторів, правоохоронних органів та медичного персоналу під час перегонів.
 
 • Учасники перегонів зобов'язані дотримуватися етичної поведінки (зокрема, не використовувати не нормативну лексику), принципу чесної гри, поваги до навколишнього середовища.
 
 • Під час проходження дистанції заборонено використання скляної тари й інших предметів, що можуть загрожувати життю і здоров'ю інших учасників або вболівальників.
 
 • Усе сміття можна залишати в зонах буфетів, де буде організовано смітники. Учасники, які смітитимуть на трасі, будуть дискваліфіковані за неповагу до навколишнього середовища.
 
 • Усі учасники, які не досягнуть фінішу до 20:00 будуть дискваліфіковані та зобов’язані повідомити організаторів по телефону про своє місцезнаходження задля уникнення організації пошуково-рятувальних заходів. У випадку коли учасник прийняв рішення зійти з дистанції, він зобов’язується повідомити організаторів про таке рішення. Номер телефону для повідомлення 0977162801 або 0974638717.
 
 • Траса марафону частково перетинає дороги загального користування. В більшості випадках перетину таких доріг, учасники змагань рухаються зі сторони другорядних доріг та повинні дати перевагу автомобілеві, дотримуючись діючих в Україні Правил дорожнього руху, при виїзді на головну дорогу.
 
 • Організатор не несе відповідальності за будь-які зіткнення та аварії на дорогах.
 
 • Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях Учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам безпеки.
 
 • Організатори залишають за собою право переводити учасників до інших категорій.
 
 • Організатори мають право не допустити до участі в змаганнях без пояснень. В цьому випадку стартовий внесок повертається в повному об`ємі.
 


5. Категорії учасників та принцип проходження дистанції

 

Завдання Учасників кожної категорії - проїхати дистанцію у встановлені ліміти часу, за 10 годин.  Учасники повинні відмітитись (зареєструватись) на кожному з контрольних пунктів між часом його відкриття і закриття. Цей час зазначено в легенді маршруту, разом з рештою інформацією про контрольні пункти. Проміжну реєстрацію на КП будуть виконувати волонтери, шляхом вводу номера учасника до електронної он-лайн таблиці результатів марафону, та засвідчення проходження КП на чек картах учасників змагання, унікальною печаткою кожного КП.  


Категорії:


 
 • “Залізна воля”, 100км Чоловіки (18 - 32) - чоловіки, які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної, вік котрих   на момент проведення змагання знаходиться в проміжку від 18 до 32 років включно.  Також в цю категорію можуть потрапити ті учасники, котрим виповнилось 16 років, з письменним дозволом від батьків на участь у марафоні, котрі довели організаторам свою можливість подолати цю дистанцію.
 • “Залізна воля”, 100км Жінки (18 - 32) - представниці прекрасної половини людства, вік котрих, на момент проведення змагання, знаходиться в проміжку від 18 до 32 років включно. Які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної. Також в цю категорію можуть потрапити ті учасники, котрим виповнилось 16 років, з письменним дозволом від батьків на участь у марафоні, котрі довели організаторам свою можливість подолати цю дистанцію.
 


 
 • “Залізна сила”, 100км Чоловіки (33 - 44) - чоловіки, які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної, вік котрих   на момент проведення змагання знаходиться в проміжку від 33 до 44 років включно.
 • “Залізна сила”, 100км Жінки (33 - 44) - представниці прекрасної половини людства, вік котрих на момент проведення змагання знаходиться в проміжку від 33 до 44 років включно. Які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної.
  
 • “Залізна міць”, 100км Чоловіки 45+ - чоловіки, які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної, котрим виповнилось 45 років й більше, на момент проведення змагання.
 • “Залізна міць”, 100км Жінки 45+ - представниці прекрасної половини людства і котрим виповнилось 45 років й більше, на момент проведення змагання. Які не є діючими членами збірної України, кандидатами в члени збірної, резерв збірної.
 

 
 • “Залізна спроба’’ 55км Чоловіки - категорія в яку входять учасники котрі не виповнилося повних 16 років, або з певних обставин не мають змогу подолати усю трасу веломарафону та їдуть скороченим варіантом треку, довжиною 55 км, та не беруть участь у загальній кваліфікації.
 • “Залізна спроба’’, 55км Жінки - категорія в яку входять учасники котрі не виповнилося повних 16 років, або з певних обставин не мають змогу подолати усю трасу веломарафону та їдуть скороченим варіантом треку, довжиною 55 км, та не беруть участь у загальній кваліфікації.
 

 Залік йде особистий в кожній з категорій. Якщо в якусь з категорій зареєструється менш ніж 3-х Учасників, то ця категорія буде об’єднана з іншою на тій самій трасі.
Учасники мають право змінити категорію, в якій приймають участь, якщо це не суперечить іншим правилам змагань. Для того, щоб змінити категорію Учасник не пізніше як за неділю до проведення “Веломарафону “Залізна Сотня”, має написати листа оргкомітету змагань на адресу UBikeFamily@gmail.com, та вказати в ньому Прізвище та Ім’я Учасника, категорію в яку він зареєстрований та бажану нову категорію. Зміна категорії в даному випадку безкоштовна. Також Учасник має право змінити категорію безпосередньо на місті старту, але не пізніше ніж за 30 хв. до старту при безпосередній реєстрації. В такому випадку процедура зміни категорії коштуватиме 50 грн.

Старт категорій відбувається одночасно.


На маршрутах передбачені офіційні КП та декілька секретних КП. На кожному офіційних КП для учасників “Залізної Сотні” передбачено наявність безкоштовної води у пляшках та легкого перекусу. Також на одному з КП та на фініші змагання для кожного з учасників передбачене повноцінне харчування.


Основними доказами подолання дистанції є відмітки на КП. Проходження КП фіксується у протоколі змагань та в чек-картах учасників марафону печаткою кожного з КП. Тобто кожен Учасник, при проходженні КП має надати можливість Волонтерам на КП проставити контрольну печатку. Результат Учасника буде не зараховано якщо буде відсутня реєстрація хоч би на одному з КП, та відсутня хоч одна печатка на чек картах учасника. Чек-карта, у вигляді дублюючого номерка учасника виконаного із тканини, буде видана разом з номером, та кріпиться на  спину учасника за допомогою булавок. Номерок учасника вставляєтеся спереду посеред керма, інформативною частиною по напрямку руху. Забороняється встановлювати чек-карти та номерки в інших місцях на велосипеді. Учасники, що будуть у цьому замічені до старту не допускаються.  Дозволяється ставити печатки на номерок, на частини тіла, або інші місця, де можливий чіткий отиск печатки.

Організатори залишають за собою право встановлювати «секретні» контрольні пункти на маршруті, та поза маршруту в місцях ймовірних зрізок, що гарантуватиме те, що кожен з Учасників буде слідувати строго за визначеним маршрутом. Учасники що будуть помічені в зрізанні траси маршруту підлягатимуть дискваліфікації.

Також підтвердженням подолання маршруту може буди трек записаний на STRAVA та пред'явлений на фініші головному судді. В цьому випадку час подолання дистанції організаторами рахується від часу загального старту, до часу перетину фінішної лінії. В цьому випадку зупинятись для відміток на КП не обов’язково, але пред'явлений на фініші трек повинен бути непошкодженим. У разі наявності помилок у фіксуванні проходження маршруту, головний суддя оцінює ступінь помилок і оголошує своє рішення. У разі критичних пошкоджень треки прийматися не будуть. Основними доказами подолання дистанції є відмітки на КП.


Переможцем вважається Учасник, який швидше за усіх зі своєї категорії здолав дистанцію змагань, відзначився на усіх КП та уклався у встановлені ліміти часу.


Під час проходження дистанції забороняється:
- зрізання траси. У випадку виходу за розмітку траси, Учасник повинен повернутись на трасу у тій самій точці, де він її перетнув.

- не спортивна боротьба. (Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки.)
- пересування по трасі у не в застібнутому на голові шоломі або без шолома.
- пересування по трасі з неохайно закріпленим номером, або без номеру.

У випадку поломки велосипеда або окремих його частин, дозволяється:

- ремонт велосипеда власними силами Учасника та/або за допомогою вболівальників, інших учасників.
- заміна велосипеда. У цьому випадку Учасник зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед.
- закінчити змагання пішки, ведучи велосипед поруч.

Якщо Учасник не встигає до закриття будь якого з КП, то він автоматично знімається з перегонів, та зобов'язаний припинити змагання, та змінити маршрут слідування згідно команд суддів на контрольних пунктах.

У випадку сходу з дистанції, учасник зобов’язаний повідомити суддів про своє рішення на найближчому КП чи телефоном представнику оргкомітету, та обумовити необхідність евакуації. Телефони будуть вказані на номерках учасників.

Виконання цих правил контролюється додатковими суддями на контрольних пунктах траси та на КП. Невиконання правил карається дискваліфікацією.


6. Розклад змагання

 

На місці старту:


08:00 - 09:30 Реєстрація учасників змагання. Отримання стартових пакетів.

09:30 - 9:55 Відкриття марафону. Брифінг для Учасників.

9.55 - побудова стартових позицій

10:00 СТАРТ усіх категорій.На місці фінішу:


13:00 Відкриття ФІНІШУ.

16.30 Відкриття концертної програми
18:00 - Нагородження

18:20 - Розіграш лотереї "Квітка вдачи Метінвеста". Розіграш велосипеду, серед перших трьох місць всіх категорій

18.40 Продовження концертної програми.

20:00 -  Закриття ФІНІШУ.

20:00 - 20:15 Нагородження останніх фінішувавших учасників.


Більш детальний тайм-графік, з описом виступаючих колективів     буде добавлено пізніше.

 

 

7. Порядок реєстрації та стартовий внесок.

 

Вартість стартового внеску попередньої реєстрації складає:


ПЕРШІ ТРИСТА ЗАРЕЄСТРОВАНИХ УЧАСНИКІВ, незалежно від календарної дати - сплачують стартовий внесок у розмірі - 90 грн.

Починаючи з 301-го учасника стартові внески у розмірі:


11.06.2018 по 16.07.2018 включно - 199 грн.
з 17.07.2018 по 13.08.2017 включно - 249 грн.

з 14.08.2017 по 3.09.2017 включно - 299 грн.

з 04.09.2017 реєстрація закривається і зареєструватися буде можливо на місці старту.

Вартість реєстрації на місці старту складатиме 350 грн.

Он-лайн реєстрацію треба проходити тільки після переводу стартового внеску на карту  (ПриватБанк 5168 7573 2788 9806, Одержувач Соколовский Максим).

Після успішної реєстрації на вашу електронну адресу протягом доби буде надіслано листа з підтвердженням реєстрації.

 

Посилання на реєстраційну форму: https://goo.gl/forms/NzzpySS6vs2AEN5S2


Посилання на таблицю зареєстрованих учасників: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ogxVA7vhnQdW82BRgVeKofssgzyuUQIDys2kLJEtCU4/edit#gid=0


Також можна зареєструватись на змагання  у веломагазинах Кривого Рогу:

 
 • “Велікан” -  вул. Павла Глазового, 4 (Балакіна 4);
 • “КТМ”  - Проспект Металургів 33.
 

Безпосередня реєстрація здійснюється на місці старту.


Для отримання стартового пакету учасник має надати при безпосередній реєстрації на місці старту наступні документи:

1.Посвідчення особи (тільки пред'явити при реєстрації);

2.Медичну довідку (Бажано);

3.Заповнити розписку про відповідальність (додаток №1); 


БЕЗКОШТОВНА РЕЄСТРАЦІЯ проводиться для певних груп населення:

 
 • Ветерани АТО. Бажаючі прийняти участь у змаганнях ветерани АТО, повинні написати лист оргкомітету змагань за адресою  UBikeFamily@gmail.com, в якому буде вказано дані Учасника та інформація про участь в антитерористичній операції, разом зі скан. копіями документів, підтверджуючих участь у АТО.
 
 • Волонтери  змагання. Всі волонтери, які будуть брати участь в облаштуванні траси змагань допускаються до участі в змаганні безкоштовно.
 • Також Ви можете написати нам лист, в якому докладно обґрунтуєте своє бажання взяти безкоштовну участь у Веломарафоні “Залізна сотня”. Як що оргкомітет змагання вирішіть Ваші обґрунтування достатньо вагомими, то Ви будете допущені до безкоштовній реєстрації у змаганні.
 
8. Повернення коштів у разі відмови у участі.

 

Учасник, що оплатив стартовий внесок, але з певних причин не може прийняти участь у змаганні має право частково компенсувати оплачений стартовий внесок. Для цього потрібно написати листа оргкомітету змагань за адресою sokolowwwski@gmail.com з Email-у, який вказано при реєстрації, як поштова адреса Учасника, з інформацією про те, що Учасник не буде приймати участь у змаганнях, та хоче повернути кошти, внесені, як стартовий внесок.

Якщо Учасник зніметься з реєстрації та повідомить про це оргкомітет за два тижні до дати проведення змагань, сума компенсації складатиме 90% від внесених учасником коштів за стартовий внесок. Якщо Учасник зніметься з реєстрації та повідомить про це оргкомітет пізніше, то сума компенсації складатиме 50% від внесених учасником коштів за стартовий внесок.

За 5 діб до дати проведення “Веломарафону “Залізна Сотня” стартові внески не повертаються, окрім випадку указаному в розділі цих положень.


Організатори змагань мають право відмовити учаснику взяти участь у змаганнях, пояснивши причину відмови. В цьому разі стартовий внесок повертається у повному обсязі.

9. Проживання учасників

 

Проживання та харчування поза змаганням здійснюється за рахунок Учасників.

Посилання на мапу готелів Кривого Рогу

При достатній кількості бажаючих, буде зроблено місце під кемпінг, про що додатково буде оголошено на Інтернет ресурсах Веломарафону “Залізна сотня”, та на bikeportal.org.ua

Тепер, завдяки нашим друзям зі#StudHub, кожен учасник веломарафону "Залізна сотня", який приїздить з інших міст України у Кривий Ріг, зможе за невелику оплату 65 - 70 грн, знайти собі і своєму двоколісному другу житло на ніч у студентському гуртожитку! Кількість місць велика, але не безмежна. Тож записуємось заздалегідь за телефоном 0970015604. 
P.S. Житло знаходиться за шість км від старту веломарафону.

https://goo.gl/maps/JtVht7WYnDQ2

 

Умови приміщень за посиланням:

https://www.facebook.com/iron100kr/posts/686986268336882
10. Форс-мажор

 

Старт відбудеться за будь-яких умовах, крім війни, пожежі або землетрусу!


У разі виникнення обставин непереборної сили, таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про її припинення.
У разі виникнення форс-мажорних обставин до початку змагань, організатори залишають за собою право вносити зміни до траси змагань, переносити час старту (але не більше як на дві години), або відмінити змагання.


У разі відміни змагань в день проведення Веломарафону, всі стартові внески повертаються у розмірі 50%.
11. Оголошення результатів та нагороди

 

Усі учасники, які подолали маршрут та вклалися в 10 часовий термін нагороджуються пам'ятними медалями та сертифікатами.

Усі учасники, які встигли фінішувати до 18.00. беруть участь у розіграші лотереї.

Учасники, що зайняли 1 - 3 місце в кожній категорії нагороджуються грамотами, медалями та цінними подарунками від спонсорів та партнерів змагань. Також грамотами нагороджуються 4 й 5 місце в кожній категорії.


Призи по категоріям:


“Абсолютний залік”


Перше місце

Чоловіки - шампанське, кубок, приз від Метінвесту (сума на 4000 грн. Грошовий сертифікат, або, велопризи закуплені заздалегідь), медаль і грамота за місце, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - шампанське, кубок, приз від Метінвесту (сума на 4000 грн. Грошовий сертифікат, або, велопризи закуплені заздалегідь), медаль і грамота за місце, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.Друге місце

Чоловіки - кубок, приз від Метінвесту (сума на 3500 грн. Грошовий сертифікат, або, велопризи закуплені заздалегідь), медаль і грамота за місце, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - кубок, приз від Метінвесту (сума на 3500 грн. Грошовий сертифікат, або, велопризи закуплені заздалегідь), медаль і грамота за місце, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Третє місце

Чоловіки -, кубок, приз від Метінвесту (сума на 3000 грн. Грошовий сертифікат, або, велопризи закуплені заздалегідь), медаль і грамота за місце, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки -, кубок, приз від Метінвесту (сума на 3000 грн. Грошовий сертифікат, або, велопризи закуплені заздалегідь), медаль і грамота за місце, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Усі призові місця цієї категорії, з першого по третє,   беруть участь у розиграшу лотереї  “Квітка вдачі  Метінвесту” головним призом котрої буде велосипед.
“Залізна воля” 18+


Перше місце

Чоловіки - шампанське, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 2000 грн., Або велопризи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - шампанське, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 2000 грн., Або велопризи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Друге місце

Чоловіки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1600 грн., Або велопризи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1600 грн., Або велопризи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Третє місце

Чоловіки -, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1200 грн., Або велопризи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1200 грн., Або велопризи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.Четверте і п'яте місце

Чоловіки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Усі призові місця цієї категорії, з першого по третє,   беруть участь у розиграшу лотереї  “Квітка вдачі  Метінвесту” головним призом котрої буде велосипед.“Залізна сила” 33 +


Перше місце

Чоловіки - шампанське, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 2000 Грн., Або велопризи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - шампанське, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 2000 Грн., Або велопрізи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Друге місце

Чоловіки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1600 грн., Або велопризи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1600 грн., Або велопризи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.Третє місце

Чоловіки -, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1200 грн., Або велопризи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1200 грн., Або велопризи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.Четверте і п'яте місце

Чоловіки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан


Усі призові місця цієї категорії, з першого по третє,   беруть участь у розиграшу лотереї  “Квітка вдачі  Метінвесту” головним призом котрої буде велосипед.
“Залізна міць” 45 +


Перше місце

Чоловіки - шампанське, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 2000 грн., Або велопрізи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - шампанське, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 2000 грн., Або велопрізи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Друге місце

Чоловіки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1600 грн., Або велопрізи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1600 грн., Або велопрізи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Третє місце

Чоловіки -, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1200 грн., Або велопрізи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 1200 грн., Або велопрізи закуплені заздалегідь, + призи від залучених спонсорів, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.Четверте і п'яте місце

Чоловіки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500 грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Усі призові місця цієї категорії, з першого по третє,   беруть участь у розиграшу лотереї  “Квітка вдачі  Метінвесту” головним призом котрої буде велосипед.Залізна спроба


Перше місце

Чоловіки - велоперчатки, пляшка шампанського, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 200грн. від Велозавр, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - велоперчатки, пляшка шампанського, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 200грн. від Велозавр, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Друге місце

Чоловіки - велофонарік, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 150грн. від Велозавр, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - велофонарік, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 150грн. від Велозавр, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Третє місце

Чоловіки -, Велопляшка, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 100грн. від КТМ, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - Велопляшка, медаль і грамота за місце, грошовий сертифікат 100грн. від КТМ, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.


Четверте і п'яте місце

Чоловіки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.

Жінки - грамота за місце, сертифікат знижки на 500грн. для покупки рюкзаків Osprey, від магазину Велікан.Усі скарги щодо результатів приймаються протягом 10 днів, з моменту опублікування результатів на bikeportal.org.ua.12. Правила проведення лотереї “Квітка вдачі Метінвесту”.

 


Лотерея “Квітка вдачі Метінвесту” почнеться о 18.20. на фініші Веломарафону “Залізна сотня”.

С початку буде проведено розіграш головного приза лотереї серед призових місць з першого по третє категорій ,,Залізна міць” чоловіки та жінки, “Залізна сила” чоловіки та жінки, “Залізна воля” чоловіки та жінки. Головний приз лотереї “Квітка вдачі Метінвесту” - ВЕЛОСИПЕД.   

Далі буде проведено розіграш цінних призів серед усіх учасників різних категорій.   Шляхом випадкового вибору білета з прізвищем переможця зі спеціального кошика з прізвищами участників. Якщо людина, яка виграла приз буде відсутня на розіграшу, цей приз буде розіграно ще раз. Передача призів, третім особам недопустима.

 


Зворотній зв'язок


У разі виникнення проблем чи запитань звертайтесь за електронною адресою організаторів марафону “Залізна сотня”: UBikeFamily@gmail.com

Керівник проекту марафону ХСМ “Залізна сотня” Денис Дубов (тел.:+380977162801)

Головний суддя  марафону ХСМ “Залізна сотня” Соколовський Максим (тел.:+380974638717)
 

Комментарии 

 
#1 Марафонец 19.08.2018 20:09
Орги-чому не має списку зареєстрованих по категорiях як завжди?Адже для учасникiв це важливо! ПОПРАВТЕ ХИБУ, БУДЬ ЛАСКА!
 
 
#2 Марафонец 26.08.2018 06:23
Будуть коменти оргiв чи як?
 
 
#3 Petr69 27.08.2018 10:24
Саня, всю информацию ищи по ссылкам в Положнении. К огромному сожалению, организаторы Залізної Сотні напрочь игнорируют Байкпортал...хорошо, хоть результаты размещают и на байкпортале тоже...количество гонщиков своей категории приходится высчитывать из общего списка...так ШО бери ручку, листочек - и вперед!
 
 
#4 Den UBF 28.08.2018 15:33
Цитирую Марафонец:
Орги-чому не має списку зареєстрованих по категорiях як завжди?Адже для учасникiв це важливо! ПОПРАВТЕ ХИБУ, БУДЬ ЛАСКА!

Цитирую Petr69:
Саня, всю информацию ищи по ссылкам в Положнении. К огромному сожалению, организаторы Залізної Сотні напрочь игнорируют Байкпортал...хорошо, хоть результаты размещают и на байкпортале тоже...количество гонщиков своей категории приходится высчитывать из общего списка...так ШО бери ручку, листочек - и вперед!
Списки є, і дуже давно. Ось посилання на таблицю зареєстрованих. Внизу таблиці є закладки по категріям, де ви зможете подивитись скільки людей і хто саме є у вашій категорії. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ogxVA7vhnQdW82BRgVeKofssgzyuUQIDys2kLJEtCU4/edit?usp=sharing
 
 
#5 PITyounger 03.09.2018 15:09
жаль нет парных категорий
 
 
+1 #6 Den UBF 04.09.2018 08:03
Цитирую PITyounger:
жаль нет парных категорий

Подумаем о них на следующий год.
 
 
#7 yurecgod 06.09.2018 07:58
Скажите плиазе...а из-за погоды не могут отменить гонку?
Ведь там пятница вся в дождях, а в субботу вообще целый день сильный дождь.
Ну местным то ладно нет и нет, а я вот иногородний черти откуда приеду...и таких много..
 
 
#8 PITyounger 06.09.2018 13:44
Цитирую yurecgod:
Скажите плиазе...а из-за погоды не могут отменить гонку?
Ведь там пятница вся в дождях, а в субботу вообще целый день сильный дождь.
Ну местным то ладно нет и нет, а я вот иногородний черти откуда приеду...и таких много..

Иногородним наоборот проще, меньше сомнений, все равно приехал, а местные будут сидеть мучатся ехать или нет, погода переменчива, сколько раз такое было, что дождик попугает, а потом отлично проходит то или иное мероприятие, нужно смотреть уже по месту. На виндгуру, кстати норм прогноз, сильно пасмурно - да, но осадки не сильные. Кстати, организаторам для трансфера можно на старте оставлять вещи?
 
 
#9 Den UBF 09.09.2018 18:11
Сори что не отвечал на коменты. Перед марафоном вылезло масса форс мажоров. К ПК не добирался.
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Найближчі гонки

14.06.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 1.5223460197449