bikeportal.org.ua

"Олешківським лісом" 2020

Положення

Положення перегонів "Олешківським лісом".


УВАГА!!! ЗМІНА ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.


Дата 14.03.2020 переноситься на: 04.04.2020

Час: 09:00

Місце: п.Нечаєво, Олешківський район, Херсонська область

1. Про змагання

Змагання з велосипедного спорту серед любителів (аматорів) та ветеранів (категорія “MASTERS”).

Змагання з велоспорту проводяться з метою:

- пропаганди здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення;

- підготовка та виявлення сильніших гонщиків;

-розвиток велоспорту в Україні та Херсонській області як засобу фізичного виховання та зміцнення фізичного здоров'я населення;

- пропаганда екологічно чистого виду транспорту.

2. Категорії учасників

Категорії - вік учасників:

Чоловіки:

1. 18-29 роки

2. 30-39 років

3. 40-49 роки

4. 50-59 років

5. 60+

Жінки:

6. 18-35 років

7. 36+

Вікові групи визначаються за віком учасника на 31 грудня поточного року.

Організатори залишають за собою право на зміну будь-якої категорії.


3. Дистанція

Дистанція являє собою коло довжиною ~35,5км з декільками ділянками м`якого, піщаного грунту загальною протяжністю ~5 км.


У населеному пункту Костогризове буде розташован КП, де судді будуть фіксувати номери учасників про часткове проходження дистанції. (ЗУПИНЯТИСЯ НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО!!!). На фінішу, при відсутності фіксації номера від суддів КП учасник вважається, як «зрізавший» дистанцію і дискваліфікується.

4. Правила проведення змагання

Кожен учасник зобов`язан ретельно ознайомитися з Положенням змагань

Проведення змагань підпорядковується технічним правилам з велосипедних змагань Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), Федерації велосипедного спорту України (ФВСУ); положенням змагань і відповідним рішенням, прийнятим організаторами змагань.

Організатори залишають за собою право вносити зміни в положення змагань. Організатори залишають за собою право скасовувати змагання через настання форс-мажорних обставин.


5. Відповідальність

Кожен учасник добровільно бере участь у змаганні, усвідомлюючи всі ризики для власного здоров'я під час змагання і після нього.

Кожен учасник бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність брати участь у виборі дистанції.

Організатори, спонсори та офіційні особи змагань ні за яких умов не несуть відповідальності за:

матеріальні збитки, завдані учаснику третіми особами в ході, до і після змагань;

випадки травм або смерті, які сталися під час змагань (до нього, під час або після).

Відповідальність, пов'язана з нанесенням шкоди майну або здоров'ю третіх осіб лежить особисто на учаснику змагання.

6. Умови участі

Учасники допускаються до змагання за умови правильної та своєчасної реєстрації.

Кожен учасник зобов'язаний:

оплатити стартовий внесок;

мати медичну довідку з допуском до змагання;

мати страховий поліс від нещасного випадку;

справний велосипед та екіпірування;

захисний шолом;

 

телефон с зарядженою батареєю;


додати в контакти номера телефонів організаторів змагань.

 

7. Реєстрація

Попередня online реєстрація для участі у змаганні очікується на січень-лютий 2020 року.

Сума внеску призначається організаторами і зумовлена витратами на проведення змагань та підтримку проекту. Реєстрація на змагання (попередня та основна) означає, що учасники згодні з сумою внеску, умовами та правилами змагань, які викладені в даному Положенні.

8. Розклад події:

9:00 Відкриття реєстрації та отримання номерів

10:45 Закриття реєстрації

11:00 Старт усіх категорій (учасники шикуються по категоріям на відстані 20 метрів між групами  за роскладом:

Чоловіки:

1. 18-29 роки

2. 30-39 років

3. 40-49 роки

4. 50-59 років

5. 60+

Жінки:

6. 18-35 років

7. 36+

14:30 Нагородження.

9. Екіпірування і велосипед

Учасник зобов'язаний мати на голові застебнутий справний шолом та велосипеди зі справними гальмами та обладнанням.


УВАГА: жоден учасник не допускається на перегони без шолому!!!

Учасникам рекомендується мати при собі запасну камеру і компактний насос.

Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам.

10. Технічна допомога

Допомога надається згідно правил UCI.

11. Результати

Протоколи змагань будуть доступні на сайті: bikeportal.org.ua

Організатори не гарантують отримання результату учасником у разі:

учасник неправильно прикріпив будь-який з номерів;

номер учасника видозмінений, обрізаний;

номер учасника втрачений.

12. Визначення переможців, призерів та нагородження

Переможцем у кожній віковій групі стає учасник, у якого час, витрачений на проходження дистанції, найменший.

Переможці та призери в кожній категорії отримує диплом, медаль та сертифікат.

Усі учасник отримують сертифікат про проходження дистанції, та пам’ятний знак.

13. Дискваліфікація

Суддівська колегія залишає за собою право дискваліфікувати учасника в разі:

він помічений в буксируванні;

скороченні дистанції;

(заборонено скорочування дистанції за будь яких обставин з наступних причин: можливість заблукати, що спричиняє за собою звернення до Служб порятунку та оплату послуг (оплата безпосередньо «постраждалим») по пошуку «постраждалого» та спровадження його до населеного пункту

якщо учасник заїхав на частину дороги, не призначену для змагання (зміна маршруту);

якщо учасник брав участь у змаганні під номером, зареєстрованим на іншого учасника;

якщо учасник почав змагання до офіційного старту;

якщо учасник проявив неспортивну поведінку.

14. Протест, претензія

Учасник має право подати протест, який може вплинути на призове місце у його віковій групі протягом 30 хвилин після фінішу останнього учасника в його віковій групі.

Протести, претензії подаються в письмовому вигляді головному судді змагань і розглядаються суддівською колегією тільки після сплати апеляційного внеску (150 грн). У разі задоволення протесту або претензії, сума повертається. У разі відхилення протесту, кошти не повертаються.

При подачі претензії необхідно вказати наступні дані: прізвище, ім'я, суть претензії, в чому полягає претензія: підстави для претензії (фото, відео, особиста думка і таке інше). Протести, претензії приймаються тільки від учасника змагань.

15. Збір інформації та захист даних

15.1. Далі термін «Персональні дані» описує всі дані (їх склад та обсяг), в тому числі, але не виключно: прізвище, ім’я, по-батькові; електронна пошта; телефон, дата народження, стать, адреса (місце реєстрації/проживання/ перебування), відомості документа, що посвідчують особу, зображення, відомості про засоби зв’язку зі споживачем, тощо, які повідомляються учасником під час реєстрації на участь у велоперегонах, за якими можна ідентифікувати фізичну особу і які можуть бути оброблені відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

15.3. Реєструючись на участь у велоперегонах , учасник підтверджує, що Персональні дані, які ним/нею надаються при реєстрації, є достовірними та актуальними, він повідомлений та обізнаний щодо складу та змісту зібраних Персональних даних. Володілець гарантує, що Персональні дані не будуть використані, якщо буде відомо, що вони є недостовірними.

15.4. Реєструючись на участь у велоперегонах, учасник тим самим надає свою однозначну згоду на обробку його/її Персональних даних (в тому числі на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем без отримання додаткового, окрім визначеного в цьому Положенні, дозволу на здійснення такої обробки) відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та підтверджує своє повне розуміння та необхідну поінформованість щодо мети обробки персональних даних. При цьому учасник розуміє та погоджується з тим, що надані ним/нею Персональні дані можуть оброблятися Володільцем та Розпорядниками персональних даних, визначеними п. 15.2 цього Положення, а також передаватися іншим організаціям, що є партнерами Володільця, зокрема компанії Громадська Організація «Асоціація екстремального велоспорту», та субпідрядникам, членам, акціонерам, директорам, службовцям, партнерам, керівникам чи працівникам такої організації або Володільця, а також третім особам, які діють від імені Володільця, які можуть обробляти її, діє вони здійснюють свою діяльність, з метою зазначеною нижче. Надані персональні дані будуть оброблятися з наступною метою:

- проведення велоперегонів та вчинення всіх необхідних пов’язаних з Велозмаганням дій;

- присудження та вручення винагород, призів тощо у зв’язку з участю учасника у велоперегонах та подальшого повідомлення учасникам інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/акції;

- об'єднання інформації, яку Володілець отримує при реєстрації учасників, з інформацією з інших джерел, таких як інформація, яку учасники йому раніше надавали, інформація, яку Володілець автоматично збирає про учасників (наприклад, через файли cookie); та інформація, яку Володілець отримав з інших джерел (наприклад, соціальних мереж). Володілець може використовувати цю інформацію та об'єднану інформацію, щоб дізнатися більше про вподобання учасників та повідомляти учасника про заходи, товари та послуги, що можуть відповідати вподобанням учасника, в тому числі інформацію рекламного та маркетингового характеру;

- направлення учасникам в майбутньому повідомлень рекламного та інформативного характеру через електронну пошту, соціальні мережі, на телефонний номер чи з використанням інших засобів зв’язку.

Обробка персональних даних здійснюється Володільцем та Розпорядниками з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.

15.5. Володілець гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманих від учасників Персональних даних він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраних Персональних даних і надаватиме їх лише тим, хто має на це достатні права на законних підставах та у порядку, що визначений чинним законодавством України.

15.6. Володілець вимагає та забезпечує дотримання всіма партнерами конфіденційності Персональних даних відповідно до норм захисту даних. Зверніть увагу на те, що Володілець не має загального контролю над виконанням цього зобов'язання і, що Володілець не несе відповідальності за можливі порушення норм своїми партнерами у межах, припустимих законодавством.

15.7. Реєструючись на участь у велоперегонах, учасник тим самим підтверджує, що він був повідомлений та обізнаний з правами суб'єкта персональних даних, що передбачені Законом України «Про захист персональних даних».

Для редагування натиснути на іконку ось тут

 

 

Інформація

"Олешківським лісом" 2020
04.04.2020
Херсонська область, Олешківський район, с.Нечаєво.
УВАГА! УВАГА! УВАГА!
Обговороння на форумі bikeportal
Положення
Фото, відео траси, результати 2019 року.
Розташування старту.
Реєстрація
Контакти
Трек
bikeportal.media:
Фото та відео
bikeportal.votes:
Голосування учасників
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників
bikeportal.reports:
Звіти учасників

коротке посилання на положення гонки:
mtb.bikeportal.org.ua/7735
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

23.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.35775399208069