bikeportal.org.ua

Amateur Ukraine XCO 2020

Положение

 

__5 __5

 

У зв'язку із карантинними обмеженнями було прийнято рішення організаторами ЛКУ провести у 2020 році не Кубок України який складається з багатьох кубоків, а єдиний Чемпіонат. Сподіваємось на ваше розуміння, бо організатори піклуються про ваше здоров'я.

 

1. Загальні положення

Змагання  Amature Ukraine XCO 2020 (далі «Чемпіонат») відносяться до велосипедних змагань категорії крос-кантрі.

 

Цілі і завдання гонки - пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів і виявлення найсильніших спортсменів-любителів України.

 

 

Змагання проводяться за Правилами визначеними положенням гонки.

 

 

2. Змагання проходять за підтримки:

  • Cайт підтримки велосипедних змагань - bikeportal.org.ua

 

 Подарунки та нагороди призерам влаштовує Nutrend

logo_n

Також сертифікати вiд http://probicyclegroup.com/

89a2506558335b0d9921fd7cce0ea314c454fdff_logo_onas


Загальне керівництво і організацію чемпiонату здійснює Maryanoff team.

Фінансування здійснюється за рахунок капіталовкладень організаторів, спонсорів та стартових внесків.

Технічне забезпечення хронометражу і суддівства забезпечує Bikeportal.

Спонсори змагань:

Dnipro.bike

db-logo-2018-black-3

 

Дане положення є офіційним запрошенням для участі в гонці!

3. Місце, терміни проведення та інформаційна підтримка

Місце і час проведення

 

СХЕМИ ПРОЇЗДУ ДО МІСЦЯ СТАРТА

 

ТРЕК ТРАСИ У СТРАВI

 

Розпорядок гонки

09:00-11:00 - реєстрація; 
10:30-11:00 - відкриття гонки, передстартовий брифінг;
Старти категорій:

Старти категорій:

11:00 - "Початківці"

11:05 - "eBike"

11:07 - "Дівчата"


13:00 - "Чоловіки і Спортсмени"

13:03 - "Майстри 40+"

13:05 - "Жінки"

13:07 - "Майстри 50+"

13:09 - "Майстри 60+"

16:30 - Нагородження


Інформаційна підтримка
Під час гонки буде організована online-трансляція проміжних результатів змагань. Інформація буде доступна на сторінці Online-результатів.
* Для учасників змагань в зоні лінії старт-фініш буде встановлено інформаційне світлодіодне табло з інформацією по колам, що лишаються, в гонці для лідера. Для глядачів буде доступна система "шайтанама-протокол": монітор з кнопками управління, що відображає поточний стан протоколів, час проходження кіл та принтер для роздрукування протоколів.

* якщо технічне забезпечення хронометражу і суддівства забезпечує Команда ВР.

4. Допуск до участі у велогонці

До участі у велогонці допускаються особи віком 18 років і старше. Особи, які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі з дозволу батьків/опікунів або в разі присутності на гонці одного з батьків, або при наявності розписки від батьків/опікунів і ксерокопії паспортів батьків/опікунів.
Скачати: Скачать этот файл (Расписка от родителей.doc)Расписка от родителей.doc

До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса, і пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Електровелосипеди до участі не допускаються. Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого, не відповідає загальноприйнятим нормам. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, ДИСКВАЛІФІКОВУЄТЬСЯ.
Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції, що фіксується у розписці встановленого зразка, яка була ним підписана. 
Реєстрація учасників здійснюється на місці проведення гонки в день старту. Для отримання номера перед стартом учасник повинен заповнити анкету учасника змагань. Після фінішу номери залишаються учасникам.

Вік учасників змагань визначається станом на 31 грудня 2020 року, а не по фактичному віку в день проведення змагань.

Спортсмени до участі в залікових категоріях кубка не допускаються . Спортсмени можуть брати участь в гонці, але в окремій категорії. Учасник вважається спортсменом, якщо:

- він перебуває в професійній команді
- велоспорт є основним джерелом його доходів
- він є учнем спортивної школи або інтернату.

 

5. Попередня реєстрація

Попередня реєстрація на гонку та іменний номер виробляється на сайті bikeportal.org.ua. Закінчення попередньої реєстрації: 15 серпня о 22:00.

Попередня реєстрація

Список зареєстровані користувачі

 

6. Стартовий внесок

Розмір стартових внесків:

Буде додано згодом.

Участники команди ВР сплачують мінімальний стартовий внесок незалежно від дати попередньої реєстрації.

Учасники АТО приймають участь на безоплатній основі.

 

7. Категорії учасників

1. Чоловіки

Тривалість заїздів 1:30-1:45

2. Жінки

 Тривалість 1:15-1:30

3. Майстри 40+

Чоловіки віком від 40 до 49 років. Тривалість 1:15-1:30

4. Майстри 50+

Чоловіки віком від 50 років і старше. Тривалість 0:45-1:00

5. Майстри 60+

Чоловіки віком від 50 років і старше. Тривалість 0:45-1:00

6. Початківці

Чоловіки віком 18 років і старше. Тривалість гонки 0:45-1:00

7. Спортсмени

Тривалість 1:30-1:45

Допуск  учасників в категорії Чемпiонату здійснюється згідно з Правилами ЛКУ в редакції 2020 року. Гонщики, яким рекомендовано участь в категорії «Чоловіки» (список), можуть брати участь в гонці в категорії «Початківці», але поза заліком гонки.

 

8. Командний залік

Окрім індивідуального заліку, на чемпiонатi буде командний залік cеред команд, зареєстрованих на сайті bikeportal: bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1722

 

9. Порядок проходження дистанції

Після старту гонщики проходять певну кількість кіл дистанції, яка визначається організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш. Для усiх категорій кількість кіл буде визначено після проходження першого кола лідером гонки. Кількість кіл для спортсменів таке ж саме, як і для Чоловіків. 
Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не можуть піти на наступне коло, їм фіксується фініш.
Місце гонщика в підсумковому протоколі визначається за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки зараховується тоді, коли учасник завершив гонку до фінішу лідера.

Порядок старту категорій Чемпiонату

Старт всіх категорій - загальний, з гандикапом мінімум 1 хвилина між категоріями.
Для категорії «Майстри 50+» вводиться додатковий гандикап на старті за віком учасників: спочатку стартують учасники віком 60 років і старше, потім через 1 хвилину учасники віком 50-59 років.

Порядок старту:1 "Початківці"

2 "Дівчата"

3 "Чоловіки і Спортсмени"

4 "Майстри 40+"

5 "Жінки"

6 "Майстри 50+"

7 "Майстри 60+"

 

Оголошення про старт кожної категорії здійснюється за 1 хвилину, 30 секунд і 15 секунд. Суддя на старті дає старт між 15 і 0 секундою за допомогою свистка, гудка або стартового пістолета. У разі фальстарту, проводиться рестарт і перешикування гонщиків.  Гонщик, який допустив фальстарт, отримує попередження і стає в кінець колони гонщиків.

Після старту заїздів правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих в даному заїзді гонщиків і організаторів змагань. Рух по трасі здійснюється строго в заданому організаторами напрямку.
  • Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.
Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції гонщик має право самостійно або за допомогою членів його команди здійснити ремонт велосипеда і/або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні заважати іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і/або штраф. Якщо ремонт неможливий, круг необхідно закінчити пішки по трасі з велосипедом. Крім цього на дистанції в місцях харчування можуть організовуватися техпункти з мінімальним набором запчастин і інструменту. Запчастини, інструмент та допомога на техпунктах можуть надаватися як організаторами, так і членами команд гонщиків. 
  • Номери гонщиків
Гонщики, знаходячись на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда (на кермі), так щоб він був видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку. Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольний пункт, повинен голосно повідомити свій номер суддям.
  • "Зрізання"
"Зрізання" маршруту шляхом виходу за межі траси - суворо заборонено і штрафується додаванням до результату штрафного часу (10 хвилин і більше) або дискваліфікацією, в залежності від тяжкості проступку. Вихід за межі траси дозволений у виняткових випадках: якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу. 
  • Лідирування (слідування «на колесі»)
Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщик слідує за іншим зареєстрованим гонщиком. Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено. 
  • Перевага руху
Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, які спішились. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш проїжджій частині траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти велосипедистів, що їдуть, якщо вони не створюють перешкоди руху. 
  • «Кругові»
Гонщики, яких обганяють на коло, повинні поступатися дорогою лідерам. Гонщики, які обганяють, повинні голосно оповіщати про намір обгону, крикнувши «обходжу справа» або «обходжу зліва». Безпечне проведення обгону є обов'язком того, хто обганяє. 
  • Позиційна боротьба
Коли два гонщика борються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє (за винятком «кругових»). Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні і будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, хто обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру. 
  • Спортивна поведінка
Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації. Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки. 
  • Вода і харчування

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування. Розкидання упаковок, обгорток і тари на трасі заборонено.

 

10. Обставини непереборної сили (форс-мажор)

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних і т.д.), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол оформляється за результатами на момент прийняття рішення про скасування.

 

11. Нагородження

Учасники, які посіли з 1 за 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями та цінними призами від спонсорів. Учасники, які посіли з 1 за 10 місце в кожній категорії, нагороджуються пам'ятними дипломами.

Команда-переможниця чемпіонату і команди, що зайняли 2-е і 3-е місце, нагороджуються почесною грамотою на церемонії нагородження.

 

Контакти організаторів:

Ткач Станислав 0678593139

!!!!Заблокирую номера тех кто будет звонить и спрашивать "как там погода на трассе", "в какую сторону старт", "Лучше ехать на подвесе или хардтейле" и т.д.!!!!

Только экстренные вызовы!

 

Комментарии 

 
#1 Prizrak 16.06.2020 09:44
Ну если Чемпионат то тогда добавляйте как положено все категории-ветераны - 60+ нас не так мало,але нема категории и не едут на гонку.И делите женщин на 18-34, 35+ Правила для Кубка одни для Чемпионата другие --читайте как проводил Виктор Петрович(учитесь).Мы хотим массовости и качества-то надо уважать участников.а не имедж,каманды,и желания организаторов!!!Все согласно правил Чемпионатов.
 
 
+2 #2 Saloman 16.06.2020 13:43
Цитирую Prizrak:
Ну если Чемпионат то тогда добавляйте как положено все категории-ветераны - 60+ нас не так мало,але нема категории и не едут на гонку.И делите женщин на 18-34, 35+ Правила для Кубка одни для Чемпионата другие --читайте как проводил Виктор Петрович(учитесь).Мы хотим массовости и качества-то надо уважать участников.а не имедж,каманды,и желания организаторов!!!Все согласно правил Чемпионатов.


60+ возможно добавим, а чего именно девушек делить по возрасту, а не по "любители" и "элита"?
Уточню, что гонка проводится ради участников, а не ради имиджа, так что открыты к предложениям. Но и стоит понимать, что ситуация не очень простая с проведением, дай боже, что бы нас вообще не закрыли за пару недель до старта...
 
 
#3 Lucky 16.06.2020 18:19
Цитирую Saloman:
Цитирую Prizrak:
Ну если Чемпионат то тогда добавляйте как положено все категории-ветераны - 60+ нас не так мало,але нема категории и не едут на гонку.И делите женщин на 18-34, 35+ Правила для Кубка одни для Чемпионата другие --читайте как проводил Виктор Петрович(учитесь).Мы хотим массовости и качества-то надо уважать участников.а не имедж,каманды,и желания организаторов!!!Все согласно правил Чемпионатов.


60+ возможно добавим, а чего именно девушек делить по возрасту, а не по "любители" и "элита"?
Уточню, что гонка проводится ради участников, а не ради имиджа, так что открыты к предложениям. Но и стоит понимать, что ситуация не очень простая с проведением, дай боже, что бы нас вообще не закрыли за пару недель до старта...

А может вначале стоило обсудить это в закрытом разделе организаторов, а потом уже размещать положение?
 
 
+1 #4 TriKatlet 02.07.2020 13:41
Давайте регистрацию уже ))
 
 
#5 Prizrak 04.07.2020 11:50
Будьласка укажіть місце проведення змагань,та координати.Сухачовська балка?
 
 
#6 IGOR EREMA 08.07.2020 22:38
можно координаты чтобы "забить"в навигатор,если ехать авто?спасибо.если в категории мало участников,она(категория)будет объединятся,если да,то с какой?
 
 
#7 Saloman 10.07.2020 00:11
Цитирую 380638216688:
можно координаты чтобы "забить"в навигатор,если ехать авто?спасибо.если в категории мало участников,она(категория)будет объединятся,если да,то с какой?

Координаты в разделе Як проїхати на старт
 
 
#8 Saloman 10.07.2020 00:22
Цитирую 380638216688:
можно координаты чтобы "забить"в навигатор,если ехать авто?спасибо.если в категории мало участников,она(категория)будет объединятся,если да,то с какой?

Категория 50+ будет в любом случае.
 
 
#9 Stitch 16.07.2020 16:08
А можно сделать карантинный видео- просмотр трассы? С Go-pro круг на ютубчик?)
 
 
#10 Saloman 21.07.2020 12:15
Цитирую Stitch:
А можно сделать карантинный видео- просмотр трассы? С Go-pro круг на ютубчик?)

Видео будет, но ближе к гонке, так как на трассе будут мелкие модификации и если снимать сейчас, то они не попадут в видео...
 
 
#11 Opasniy 30.07.2020 15:12
Добавьте, пожалуйста, трек в AllTrails
 
 
#12 Saloman 30.07.2020 16:44
Цитирую Opasniy:
Добавьте, пожалуйста, трек в AllTrails


Приношу извинение, не пользуюсь AllTrails, но уверен что трек там есть от предыдущих оргов.
Также есть трек на страва с исчерпывающей информацией https://www.strava.com/routes/28993661
 
 
#13 Eugene 30.07.2020 22:25
Не могу не отписаться ))
Если запуск категорий 50+ и 60+ по любительской трассе организаторы рассматривают как заботу о ветеранах, то, на мой взгляд, это... опускалово, щтоле )))
Технически и физически все заявившиеся вполне могут проехать по "элитной" трассе - это же не Винница или прошлогодний Киев
Прошу рассмотреть возможность запуска взрослых ветеранов по взрослой трассе. Аргументированный отказ принимается.
 
 
#14 Opasniy 30.07.2020 23:03
Цитирую Saloman:
Цитирую Opasniy:
Добавьте, пожалуйста, трек в AllTrails


Приношу извинение, не пользуюсь AllTrails, но уверен что трек там есть от предыдущих оргов.
Также есть трек на страва с исчерпывающей информацией https://www.strava.com/routes/28993661

а ссылочки случайно не завалялось?)
 
 
#15 Saloman 31.07.2020 23:32
Цитирую Opasniy:
Цитирую Saloman:
Цитирую Opasniy:
Добавьте, пожалуйста, трек в AllTrails


Приношу извинение, не пользуюсь AllTrails, но уверен что трек там есть от предыдущих оргов.
Также есть трек на страва с исчерпывающей информацией https://www.strava.com/routes/28993661

а ссылочки случайно не завалялось?)

Надо до конца дочитать ответ и там будет ссылка))))
 
 
#16 Saloman 31.07.2020 23:34
Цитирую Eugene:
Не могу не отписаться ))
Если запуск категорий 50+ и 60+ по любительской трассе организаторы рассматривают как заботу о ветеранах, то, на мой взгляд, это... опускалово, щтоле )))
Технически и физически все заявившиеся вполне могут проехать по "элитной" трассе - это же не Винница или прошлогодний Киев
Прошу рассмотреть возможность запуска взрослых ветеранов по взрослой трассе. Аргументированный отказ принимается.

Будем посмотреть. Мы еще в раздумиях на сколько дифференцировать трассы.
 
 
#17 кочегар 03.08.2020 13:57
Тоже думаю, что старт категорий 50+,60+ целесообразнее после старта 40+.
 
 
#18 Saloman 03.08.2020 16:12
Цитирую кочегар:
Тоже думаю, что старт категорий 50+,60+ целесообразнее после старта 40+.

Услышал)
 
 
#19 gans 10.08.2020 00:32
А чего петли Яроша подрезали не слабо, и так технических элементов мало
 
 
#20 Prizrak 10.08.2020 07:38
трасса на видио смотрится иначе чем на яву -посмотрим в субботу вечером.
 
 
#21 Saloman 10.08.2020 10:51
Цитирую gans:
А чего петли Яроша подрезали не слабо, и так технических элементов мало


Место постоянных падений и завалов, оно того не стоит. Хотите сложнее технику? Прибавьте скорости)
 
 
#22 Saloman 10.08.2020 10:53
Цитирую Prizrak:
трасса на видио смотрится иначе чем на яву -посмотрим в субботу вечером.


Так это и работает, внезапно)))) По видео трассу не прикатаешь
 
 
#23 Димасик 10.08.2020 22:25
Здравствуйте. Подскажите, я зарегистрировался на гонку ещё в Июне и ждал информацию о стартовом взносе, но она так и не появилась.
Я только сейчас нажал на корзину на против своего ника в списке зарегистрированных и увидел цену 350 грн, можно ли оплатить по дате регистрации или нужно всё же платить 350 грн ?
Спасибо за помощь
 
 
+2 #24 Saloman 11.08.2020 11:16
Цитирую Димасик:
Здравствуйте. Подскажите, я зарегистрировался на гонку ещё в Июне и ждал информацию о стартовом взносе, но она так и не появилась.
Я только сейчас нажал на корзину на против своего ника в списке зарегистрированных и увидел цену 350 грн, можно ли оплатить по дате регистрации или нужно всё же платить 350 грн ?
Спасибо за помощь


Добрый день, возможность оплатить была сразу с открытием регистрации (так работает система на сайте). К сожалению, придётся оплатить полный взнос, так как это своеобразный штраф за позднее подтверждение регистрации. Чем позже оплата (подтверждение регистрации) тем оргам сложнее...
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

23.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.37746596336365