bikeportal.org.ua

Веломарафон "Осінь в Сабарові" 2023

Результаты

Веломарафон "Осінь в Сабарові" 2023
Вінницька обл.
15.10.2023

Отчетов - 0 (добавить)
Фото/видео - 9

Протоколы
Графики
Графики и отрывы по кругам детально
Лучший круг
Лучший круг по каждому кругу
Лучший средний круг
Виртуальный общий зачет

Категория: "1. Чоловіки OPEN (3 години)"
  Ванжула Сергій - svanzhula   Ванжула Петро - V.p.V.   Грудецький Євген - Foz1  
     
       
         
         

Категория: "2. Чоловіки 35+ (3 години)"
  Тимощук Максим - Konstruktor   Паженец Евгений - propaja   Катеринський Ярослав - KYA  
     
       
         
         

Категория: "3. Жінки OPEN (3 години)"
  Новоженіна Марина - m1shka   Віюк Ольга - YUGO   Пак Марія - Mariia Pak  
     
       
         
         

Категория: "4. Початківці OPEN (2 години)"
  Данилевський Микита - Mykyta Danylevskyi   Омелянчук Дмитро - Омелянчук Дмитро   Сагайдак Юрій - Y_Sahaidak  
     
       
         
         

Категория: "6. Жінки OPEN (2 години)"
  Безчасная Ольга - SerVeresta   Барсукова  Марія -   Хомутенко Александра - Alexandra  
     
       
         
         


Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Категория: 1. Чоловіки OPEN (3 години) (Круг: 8 км)
МестоИмяКруговВремяОтст. от
лидера
Отст. от
предыд.
Круг1Круг2Круг3Круг4Круг5Круг6Круг7Круг8ЛучшийСреднийСредняя
(км/ч)
Дистан-
ция (км)
1Ванжула Петро82:57:30,4  20:43,221:18,221:49,321:55,722:03,622:57,523:15,123:27,820:43,222:11,321.6364.0
2Ванжула Сергій82:59:11,601:41,201:41,220:47,621:33,222:25,221:56,022:35,323:03,723:20,023:30,620:47,622:23,121.4364.0
3Грудецький Євген72:41:49,1+круг+круг21:23,421:49,521:58,422:32,022:59,024:34,426:32,4 21:23,423:07,020.7656.0
4Соколовський Сергій72:42:10,400:21,300:21,321:02,221:39,122:03,422:50,523:33,025:03,325:58,9 21:02,223:10,120.7256.0
5Ржепко Ілля72:44:56,403:07,302:46,021:18,321:53,122:24,523:30,124:48,625:50,625:11,2 21:18,323:33,820.3756.0
6Целуйко Антон72:45:00,703:11,600:04,321:45,622:54,523:06,923:05,324:20,624:33,525:14,3 21:45,623:34,420.3656.0
7Пясецький Сергій72:46:24,504:35,401:23,822:11,322:46,523:54,823:25,923:50,124:16,925:59,0 22:11,323:46,420.1956.0
8Макаров Владислав72:51:29,709:40,605:05,221:37,623:05,823:06,223:23,224:58,224:48,830:29,9 21:37,624:29,119.5956.0
9Шатов Олександр72:51:31,109:42,000:01,422:12,522:28,723:07,123:02,224:20,728:14,228:05,7 22:12,524:30,219.5956.0
10Мацеплюк Максим72:54:36,812:47,703:05,723:42,523:28,124:02,924:39,825:44,226:29,726:29,6 23:28,124:56,719.2456.0
11Галайда Богдан72:57:29,115:40,002:52,323:23,125:04,825:19,925:00,427:24,625:56,325:20,0 23:23,125:21,318.9356.0
12Старжинський Назарій73:00:07,918:18,802:38,824:02,525:33,826:06,625:06,526:45,526:15,326:17,7 24:02,525:43,118.6556.0
13Сивокінь Максим73:04:25,122:36,004:17,223:24,224:04,825:53,926:38,627:32,728:45,628:05,3 23:24,226:20,718.2256.0
14Залевський Сергій73:05:17,023:27,900:51,924:42,525:03,825:47,625:59,928:28,127:41,227:33,9 24:42,526:28,118.1356.0
15Калюс Степан62:41:01,3+круг+круг24:41,626:14,524:57,226:18,629:00,129:49,3  24:41,626:50,217.8948.0
16Савінов Ян62:42:12,101:10,801:10,824:28,624:51,925:38,625:43,831:53,529:35,7  24:28,627:02,017.7648.0
17Ольховий Микола62:46:36,205:34,904:24,125:04,425:41,627:04,628:41,630:00,030:04,0  25:04,427:46,017.2948.0
18Зензелюк Вадим62:56:13,915:12,609:37,727:00,028:48,029:25,029:01,030:15,031:44,9  27:00,029:22,316.3448.0
19Zelenyi Dmytro62:58:40,917:39,602:27,028:15,828:30,629:03,129:20,130:57,632:33,7  28:15,829:46,816.1248.0
20Гаврилюк Микола62:59:53,018:51,701:12,123:08,523:41,924:14,235:17,642:34,430:56,4  23:08,529:58,816.0148.0
21Владарський Євген63:00:24,519:23,200:31,523:58,624:35,526:45,430:09,735:32,739:22,6  23:58,630:04,115.9648.0
22Кінзерський Віктор63:02:35,721:34,402:11,226:57,728:44,529:19,230:48,333:05,033:41,0  26:57,730:25,115.7748.0
23Петрушенко Никита63:13:18,932:17,610:43,230:13,631:50,831:07,632:29,932:41,134:55,9  30:13,632:13,214.9048.0
24Соколов Дима52:07:36,4+круг+круг24:06,824:51,924:51,226:03,327:43,2   24:06,825:31,318.8140.0
25Сакович Вячеслав31:30:54,3+круг+круг29:10,630:46,830:56,9     29:10,630:18,115.8424.0
26Зварич Сергій31:45:12,214:17,914:17,937:15,848:31,219:25,2     19:25,235:04,113.6924.0
Всего участников в категории: 26


Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Категория: 2. Чоловіки 35+ (3 години) (Круг: 8 км)
МестоИмяКруговВремяОтст. от
лидера
Отст. от
предыд.
Круг1Круг2Круг3Круг4Круг5Круг6Круг7ЛучшийСреднийСредняя
(км/ч)
Дистан-
ция (км)
1Паженец Евгений72:46:06,1  22:52,122:16,722:14,422:50,623:55,925:09,126:47,322:14,423:43,720.2356.0
2Тимощук Максим72:47:30,401:24,301:24,322:56,922:21,323:09,123:55,824:48,425:04,025:14,922:21,323:55,820.0656.0
3Катеринський Ярослав72:48:36,702:30,601:06,322:53,622:45,723:23,523:23,924:49,625:04,326:16,122:45,724:05,219.9356.0
4Калина Міхаель72:58:26,012:19,909:49,324:25,024:55,124:48,425:01,526:01,026:43,426:31,624:25,025:29,418.8356.0
5Бучок Віталій73:03:10,417:04,304:44,424:20,625:11,524:19,125:15,926:51,928:35,528:35,924:19,126:10,118.3456.0
6Колісник Олександр73:04:50,618:44,501:40,224:23,424:51,025:28,126:31,927:31,626:58,229:06,424:23,426:24,418.1856.0
7Волошин Андрій73:04:58,018:51,900:07,424:40,225:37,825:56,726:08,026:20,026:58,429:16,924:40,226:25,418.1756.0
8Тягло Павло62:41:20,4+круг+круг25:12,126:12,926:29,827:24,027:28,028:33,6 25:12,126:53,417.8548.0
9Ткачук Костянтин62:49:54,408:34,008:34,024:46,426:13,826:27,027:52,429:19,035:15,8 24:46,428:19,116.9548.0
10Ващенко Андрей62:50:25,509:05,100:31,127:04,227:09,828:01,728:44,729:55,929:29,2 27:04,228:24,316.9048.0
11Павленко Павел62:51:38,010:17,601:12,524:32,733:59,826:33,928:23,528:52,929:15,2 24:32,728:36,316.7848.0
12Волженін Михайло62:53:31,612:11,201:53,624:59,725:59,026:27,227:49,929:28,038:47,8 24:59,728:55,316.6048.0
13Стрихарчук Дмитро63:00:40,819:20,407:09,228:18,628:29,430:09,830:23,132:17,531:02,4 28:18,630:06,815.9448.0
14Климчук Павел63:09:21,728:01,308:40,928:59,130:13,031:04,432:11,633:24,433:29,2 28:59,131:33,615.2148.0
15Литвин Андрій63:18:10,136:49,708:48,429:56,730:31,032:03,033:50,833:43,338:05,3 29:56,733:01,714.5348.0
16Кабаченко Владимир52:57:18,1+круг+круг30:10,031:45,737:39,538:51,838:51,1  30:10,035:27,613.5440.0
17Хомутенко Антон42:05:12,6+круг+круг31:20,531:37,230:10,132:04,8   30:10,131:18,215.3332.0
18Соловей Микола42:57:21,052:08,452:08,440:32,644:21,045:30,546:56,9   40:32,644:20,310.8332.0
19Семенюк Павло31:16:59,6+круг+круг26:32,527:22,323:04,8    23:04,825:39,918.7024.0
Всего участников в категории: 19


Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Категория: 3. Жінки OPEN (3 години) (Круг: 8 км)
МестоИмяКруговВремяОтст. от
лидера
Отст. от
предыд.
Круг1Круг2Круг3Круг4Круг5Круг6ЛучшийСреднийСредняя
(км/ч)
Дистан-
ция (км)
1Віюк Ольга62:55:24,8  28:11,528:23,127:50,929:12,630:42,631:04,127:50,929:14,116.4248.0
2Новоженіна Марина62:58:47,103:22,303:22,327:41,428:47,928:59,131:03,731:13,931:01,127:41,429:47,916.1148.0
3Пак Марія63:09:36,114:11,310:49,030:05,131:10,229:43,932:07,832:40,433:48,729:43,931:36,015.1948.0
4Опенько Дарья63:16:23,120:58,306:47,029:18,830:38,331:50,032:56,734:08,037:31,329:18,832:43,914.6748.0
5Лєтікова Ірина52:43:13,3+круг+круг29:56,930:33,032:11,534:52,435:39,5 29:56,932:38,714.7040.0
6Волошина Марина52:49:12,405:59,105:59,129:26,431:51,133:55,136:15,837:44,0 29:26,433:50,514.1840.0
7Опанасенко Елена52:55:15,512:02,206:03,133:22,833:42,835:22,235:47,936:59,8 33:22,835:03,113.6940.0
8Зварич Катерина42:46:34,6+круг+круг36:04,542:12,142:30,745:47,3  36:04,541:38,711.5332.0
9Соловей Тамара31:06:09,9+круг+круг57:46,502:28,005:55,4   02:28,022:03,321.7624.0
Всего участников в категории: 9


Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Категория: 4. Початківці OPEN (2 години) (Круг: 8 км)
МестоИмяКруговВремяОтст. от
лидера
Отст. от
предыд.
Круг1Круг2Круг3Круг4Круг5ЛучшийСреднийСредняя
(км/ч)
Дистан-
ция (км)
1Омелянчук Дмитро52:05:36,0  23:15,324:38,424:55,625:24,727:22,023:15,325:07,219.1140.0
2Данилевський Микита41:42:37,1+круг+круг27:03,023:15,023:40,428:38,7 23:15,025:39,318.7132.0
3Сагайдак Юрій41:42:56,400:19,300:19,324:36,125:20,526:01,126:58,7 24:36,125:44,118.6532.0
4Зубченко Виталик41:45:46,703:09,602:50,325:02,224:42,327:04,228:58,0 24:42,326:26,718.1532.0
5Калуцький Богдан41:46:33,003:55,900:46,325:00,425:39,627:17,828:35,2 25:00,426:38,318.0232.0
6Скворцов Денис41:48:42,806:05,702:09,826:42,426:49,027:31,627:39,8 26:42,427:10,717.6632.0
7Бандера Степан41:49:35,506:58,400:52,723:25,724:26,424:58,736:44,7 23:25,727:23,917.5232.0
8Yarusevych Oleksandr41:58:19,115:42,008:43,626:24,030:12,230:18,431:24,5 26:24,029:34,816.2332.0
9Бовкун Даня41:58:30,015:52,900:10,927:13,128:00,629:45,333:31,0 27:13,129:37,516.2032.0
10Спасяк Дмитро41:58:38,416:01,300:08,427:22,027:27,930:06,533:42,0 27:22,029:39,616.1832.0
11Шоха Гліб42:00:07,517:30,401:29,127:14,729:52,930:26,132:33,8 27:14,730:01,915.9832.0
12Федоров Олексій42:00:11,317:34,200:03,827:32,529:13,930:57,632:27,3 27:32,530:02,815.9732.0
13Дегтяр Олександр42:00:56,818:19,700:45,529:22,429:47,331:21,030:26,1 29:22,430:14,215.8732.0
14Строкань Артем42:11:35,528:58,410:38,730:37,131:54,134:00,435:03,9 30:37,132:53,914.5932.0
15Мединский Євген42:12:08,629:31,500:33,130:04,531:37,532:48,437:38,2 30:04,533:02,214.5332.0
16Філатович Володимир42:13:34,230:57,101:25,630:43,233:39,235:18,133:53,7 30:43,233:23,614.3732.0
17Котирло Павло42:15:26,032:48,901:51,829:59,932:44,632:21,040:20,5 29:59,933:51,514.1832.0
18Фатєєв Артем42:15:47,133:10,000:21,130:44,733:00,134:34,437:27,9 30:44,733:56,814.1432.0
19Костирев Руслан42:16:48,534:11,401:01,430:59,732:28,634:19,639:00,6 30:59,734:12,114.0332.0
20Пастушенко Богдан31:44:38,3+круг+круг30:43,237:38,236:16,9  30:43,234:52,813.7624.0
21Микитенко Дмитро31:49:01,104:22,804:22,834:59,237:39,136:22,8  34:59,236:20,413.2124.0
22Pyliavets Artur32:02:32,517:54,213:31,439:08,942:01,941:21,7  39:08,940:50,811.7524.0
23Єрмаков Максим32:36:30,551:52,233:58,044:38,654:47,957:04,0  44:38,652:10,29.2024.0
24Грінчак Радислав21:31:57,9+круг+круг43:44,148:13,8   43:44,145:58,110.4416.0
25Птишник Роман130:12,8+круг+круг30:12,8    30:12,830:12,815.898.0
Всего участников в категории: 25


Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Категория: 6. Жінки OPEN (2 години) (Круг: 8 км)
МестоИмяКруговВремяОтст. от
лидера
Отст. от
предыд.
Круг1Круг2Круг3Круг4ЛучшийСреднийСредняя
(км/ч)
Дистан-
ция (км)
1Барсукова Марія42:07:51,2  29:48,331:52,832:05,234:04,929:48,331:57,815.0232.0
2Безчасная Ольга31:40:43,6+круг+круг31:43,133:54,335:06,2 31:43,133:34,514.3024.0
3Хомутенко Александра31:59:00,418:16,818:16,838:15,839:47,840:56,8 38:15,839:40,112.1024.0
4Леонтєва Олена32:16:02,835:19,217:02,443:34,649:02,943:25,3 43:25,345:20,910.5824.0
5Шевченко Марія21:41:25,7+круг+круг44:50,456:35,3  44:50,450:42,99.4616.0
6Шевченко Надія21:42:24,700:59,000:59,046:50,555:34,2  46:50,551:12,49.3716.0
7Кедис Ната21:45:43,004:17,303:18,350:56,654:46,4  50:56,652:51,59.0816.0
Всего участников в категории: 7


Количество участников из городов:
ГородКол-во 
Вінниця17(19.8%)
Київ9(10.5%)
Рівне6(7.0%)
Дніпро4(4.7%)
Киев4(4.7%)
Львів4(4.7%)
Черкаси4(4.7%)
Софіївська Борщагівка3(3.5%)
Івано-Франківськ2(2.3%)
Одесса2(2.3%)
Харьков2(2.3%)
Kiev1(1.2%)
Kyiv1(1.2%)
Lviv1(1.2%)
Sofiivska Borschagivka1(1.2%)
Vinnytsia1(1.2%)
Винница1(1.2%)
Вишневе1(1.2%)
Київ, Україна1(1.2%)
Кременчук1(1.2%)
Крюківщина1(1.2%)
Ладижин1(1.2%)
Одеса1(1.2%)
Петропавловская Борщаговка1(1.2%)
Сiмферополь1(1.2%)
Сімферополь1(1.2%)
Тернопіль1(1.2%)
Харків1(1.2%)
Харків, Україна1(1.2%)
Хмельницкий1(1.2%)
Хмельницький1(1.2%)
Чабаны1(1.2%)
Юрівка1(1.2%)

Общее количество участников: 86

 

Графики:

скачать график позиций "1. Чоловіки OPEN (3 години)"

скачать график позиций "2. Чоловіки 35+ (3 години)"

скачать график позиций "3. Жінки OPEN (3 години)"

скачать график позиций "4. Початківці OPEN (2 години)"

скачать график позиций "6. Жінки OPEN (2 години)"

+
 

Інформація

Веломарафон "Осінь в Сабарові" 2023
15.10.2023
Вінницька обл.
Положення
Реєстрація
Список зареєстрованих (105)
Обговорення в телеграм
Як до нас добратись!
Трек траси
Розпорядок гонки!!!
Розіграш призів від Gorgany та VinRC
Результаты (86)
bikeportal.media:
Фото та відео (9)
bikeportal.votes:
Голосування учасників (22 / 9.4)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників (8)
bikeportal.reports:
Звіти учасників

коротке посилання на цю сторінку:
mtb.bikeportal.org.ua/8638
коротке посилання на положення гонки:
mtb.bikeportal.org.ua/8624
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:



Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

23.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.
24.08.24, XCM "Сколівські Бескиди"
Сколе
07.09.24, XCM Карпова осінь
Рівне

наверх
time: 0.3881778717041